هفته دوم لیگ یک زیر سایه لیگ برتر؛
تاریخ: ۱۰:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
تقابل رایکا با نماینده کرمانی / مس کرمان – رایکا بابل

رقابت های هفته دوم لیگ دسته یک روز پنجشنبه همزمان با مسابقات لیگ برتر برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابت های هفته دوم لیگ دسته یک روز پنجشنبه و همزمان با بازی های هفته اول لیگ برتر برگزار می شود همین مساله باعث خواهد شد که به رقابت های این هفته زیر سایه لیگ برتر قرار بگیرد.  در هفته اول مس کرمان شکستی دور از انتظار را تجربه کرد. قشقایی شیراز با عنایتی شروعی خوب را داشت و در این هفته تیم قشقایی باید در قم به مصاف خوشه طلایی ساوه برود. محسن عاشوری سرمربی خوشه طلایی هفته گذشته هم تیم نیروی زمینی با سرمربیگری امید روانخواه را شکست داده بود و حالا باید مقابل دومین استقلالی لیگ یک قرار بگیرد. تقابل عنایتی و عاشوری دیدنی است.هرچند فوتبال بازی انفرادی نیست اما هر دو مربی بازی هفته اول خود را برده اند.

ملوان بعد از شکست مقابل سرخپوشان پاکدشت این هفته در انزلی از تیم تازه وارد به لیگ یک یعنی آرمان گهر میزبانی می کند. ملوان اگر می خواهد در این فصل در جمع برترین ها و مدعیان صعود باشد باید این بازی خانگی را ببرد. آرمان گهر هفته گذشته در خانه خود ۳ بر ۲ مقابل گل ریحان شکست خورد و اکنون به دنبال جبران است. گل ریحان البرز هم با نصرتی میزبان آلومینیوم اراک است که هفته قبل برنده شده بود. تقابل این دو تیم هم دیدنی است.

داماش گیلانیان که بعد از کش و قوس فراوان به لیگ یک صعود کرد بعد از مساوی هفته قبل این هفته باید مقابل سرخپوشان به میدان برود این مسابقه قطعا حساس ترین بازی هفته می تواند باشد.  داماش که سابقه حضور در فینال جام حذفی را هم دارد به دنبال اولین برد در لیگ یک است. آنها امتیاز تیم کارون اروند را خریدند و نمی خواهند در این مسابقات زنگ تفریح باشند.

مس کرمان هم میزبان رایکای بابل است تا باخت سنگین هفته اول را جبران کند. فجرسپاسی هم که در هفته اول بازنده شد به مصاف شهرداری تبریز می رود.

در تهران بادران به مصاف نیروی زمینی می رود که یک دربی تهرانی است. سپیدرود رشت در ارومیه به مصاف نود ارومیه خواهد رفت.

مس رفسنجان هم مقابل تیم استقلال خوزستان قرار می گیرد تیمی که به تازگی به لیگ دسته اول سقوط کرده است.

اسامی داوران و برنامه مسابقات هفته دوم:

پنجشنبه ۳۱ مرداد ۹۸

نود ارومیه – سپیدرود رشت- ساعت ۱۷:۴۵ / ورزشگاه  تختی ارومیه

امید جمشیدی – رضا درویشی – محسن عالمی روشن – محمد امیرنژاد

ناظر: سعید بطحایی

مس رفسنجان – استقلال خوزستان-  ساعت ۱۸ / ورزشگاه شهداء رفسنجان کرمان

ایمان کهیش – محمدهاشمی نسب – عدنان پیروی – علیرضا حیدرپناه

ناظر: حسین عرب براقی

بادران تهران – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۸ / ورزشگاه  شهداءشهر قدس تهران

وحید صالحی – امیرمحمد داودزاده – بابک خسروی – مصطفی بینش

ناظر: حسین خانبان

فجر سپاسی شیراز- شهرداری تبریز- ساعت ۱۷:۱۵ / ورزشگاه  شهید دستغیب شیراز فارس

یعقوب آشوری – علی احمدی – حسین مرادی – علی ابراهیمی

ناظر: بابک وسیله بر

گل ریحان البرز- آلومینیوم اراک- ساعت ۱۸ / ورزشگاه   انقلاب کرج البرز

ناصر جنگی – ایوب غلامزاده – حسین گلشنی – مهدی جبرئیلی

ناظر: سعادت باغبانی

خوشه طلایی ساوه- قشقایی شیراز- ساعت ۱۸:۳۰ /  ورزشگاه  یادگارامام قم

کیوان علی محمیدی – میلاد قاسمی – مجتبی غریب – حامد سیری

ناظر: محمود رفیعی

داماش گیلانیان- سرخپوشان پاکدشت – ساعت ۱۸ / ورزشگاه  سردار جنگل رشت

سعاد وفاپیشه – رامین بابایی – محمد شاکر – محمدباقر پورباقر

ناظر: شاهین حاج بابایی

ملوان بندرانزلی- آرمان گهرسیرجان– ساعت ۱۷:۴۵ / ورزشگاه  تختی انزلی گیلان

حسن اکرمی – محسن بابایی – حمیدرضا آذرنیاد – شبیر بهروزی

ناظر: حسن کامرانی فر

مس کرمان- رایکا بابل – ساعت ۱۷:۴۵ / ورزشگاه  امام علی کرمان

محمدحسین ترابیان – محمدرسول ذوقی – نجف پناهی – احمد مرشدی

ناظر: رحیم مهرپیشه

پاسخی بگذارید