تاریخ: ۵:۱۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

بیژن ذوالفقارنسب:پدرانه به حنیف عمران زاده می گویم این رفتارها فوتبالش را خراب می کند ورزش > لیگ برتر – حنیف عمران زاده در نیمه اول با بازیکن سپاهان درگیر شد و این درگیری باعث شد تا بیژن ذوالفقارنسب واکنش نشان دهد. به گزارش مازند اسپرت ؛حنیف عمران زاده در بازی با سپاهان توانست تمام نبرد های […]

بیژن ذوالفقارنسب:پدرانه به حنیف عمران زاده می گویم این رفتارها فوتبالش را خراب می کند

ورزش > لیگ برتر – حنیف عمران زاده در نیمه اول با بازیکن سپاهان درگیر شد و این درگیری باعث شد تا بیژن ذوالفقارنسب واکنش نشان دهد.

به گزارش مازند اسپرت ؛حنیف عمران زاده در بازی با سپاهان توانست تمام نبرد های هوایی را پیروز شود.او در صحنه ای با بازیکن سپاهان درگیر شد.

ببین بین دو نیمه صحنه درگیری او پخش شد و بیژن ذوالفقارنسب که به عنوان کارشناس در برنامه فوتبال برتر حضور داشت درباره حنیف عمران زاده گفت: «اصلا حنیف به اون صحنه و خطا ربطی نداشت و نباید می رفت و من برادرانه و پدرانه به حنیف می گویم که این کارش درست نبود و نباید می رفت و دخالت می کرد ، این کارها و این رفتارها تنها به فوتبالش ضربه می زند و روی فوتبالش اثر منفی دارد و برایش خوب نیست.»
عمران زاده که اول فصل به خاطر اضافه وزن در ترکیب استقلال حضور نداشت به نظر می رسد به وزن مناسب رسیده و این روزها در آمادگی کامل به سر می برد.

پاسخی بگذارید