تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی مهیا محراب سوادکوه بعد از پیروزی تیمش در اولین دیدار لیگ دسته سوم فوتبال کشور گفت : حریف با سر و صدا و جنجال قصد داشت بازی را در دست بگیرد. عارف محمد خانی سرمربی تیم فوتبال مهیا محراب سوادکوه بعد از اولین برد تیمش هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشور در گفتگویی […]

arefسرمربی مهیا محراب سوادکوه بعد از پیروزی تیمش در اولین دیدار لیگ دسته سوم فوتبال کشور گفت : حریف با سر و صدا و جنجال قصد داشت بازی را در دست بگیرد.

عارف محمد خانی سرمربی تیم فوتبال مهیا محراب سوادکوه بعد از اولین برد تیمش هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال کشور در گفتگویی با خبرنگار مازند اسپرت اظهار داشت : بازی بسیار فیزیکی و جنجالی ای شد و این بخاطر این بود که حریف حربه ای جز این کار نداشت .

وی ادامه داد : ما نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم ولی متاسفانه فقط یکی از این توپ ها به درون چهار چوب رفت . نیمه دوم هم که طبیعتا تیم حریف فشار می آورد . حریف با سر و صدا و جنجال قصد داشت تا بازی را در دست بگیرد ، ولی خدا را شکر بچه های ما کارهای تاکتیکی ای را که به آنها سپرده شده بود را به خوبی با فهم وشعور بالا در زمین اجرا کردند و باز هم خدارو شکر که توانستیم سه امتیازی که در نیمه اول کسب کرده بودیم حفظ کنیم و بازی را به پایان برسانیم .

محمد خانی در خصوص اعتراضش به نحوه قضاوت داوری گفت : من روی یک صحنه اعتراض داشتم و آن هم بحث دفاع چپ تیم قم بود . این بازیکن جلوی خود داور بد و بیراه گفت و از یک سری الفاظ استفاده کرد که بنظرم داور خیلی مراعات کرد . بنظر من این حرکت میتوانست یک کارت زرد را در پی داشته باشد . تقریبا به فاصله یک دقیقه بعد از این صحنه ، یک تکل خشن هم روی بازیکن ما مجددا انجام داد که پس از سوت داور توپ را به سمت بیرون زمین شوت کرد که روی این صحنه هم میتوانست کارت زرد دوم را به او نشان بدهد.  ولی در مجموع به غیر از همین صحنه که عرض کردم ، بنظرم تیم داوری عملکرد مثبتی داشت .

سرمربی تیم فوتبال مهیا محراب سوادکوه در خصوص تدابیرش برای دیدارهای هفته آینده گفت : تیم ما خیلی دیر کار خودش را شروع کرد و هنوز هم داریم با خیلی از مشکلات دست و پنجه نرم میکنیم . حقیقت امر این است که هیات فوتبال سوادکوه هنوز چشم به کمک مسولین شهرستان دارد . متاسفانه هنوز نتوانستیم یک اسپانسر خوب برای باشگاه پیدا کنیم و اکثر امورات تیم با تلاشهای آقای قربانی و کادر فنی در حال گذران هست . یک سری وعده ها به ما داده اند اما باید جلوتر برویم تا ببینیم چه خواهد شد .امیدواریم حداقل امکانات رابه ما بدهند تا ما در بازی های بعدی بتوانیم نتایجی کسب کنیم که در خور شان شهرستان سوادکوه باشد.

وی در خصوص عدم حمایت مسئولین عنوان کرد : ما سال قبل هم با دوستان جلساتی داشتیم ولی هیچ ترتیب اثری ندادند و امسال هم رایزنی های بسیاری داشتیم ولی متاسفانه به جایی نرسیدیم . در فوتبال مملکت ما از لیگ برتر تا لیگ های پایین تر ، تیم ها از طرف شهرداری ها ساپورت میشوند اما برای باشگاه ما اینطور نیست . شهرستان سوادکوه همین یک تیم را در لیگ های کشور دارا میباشد ، جوانان ما هم همه جمع شده اند اینجا تا بهترین نتایج را کسب کنند اما متاسفانه هیچ کسی نیست که دست این جوانان را بفشارد و کمکی به این بازیکنان بکنند . از طرفی ما سال قبل با هزار زحمت این سهمیه را برای شهرستان حفظ کردیم و امسال هم باید حفظ بشود تا فوتبالیست های جوان تر انگیزه داشته باشند با حضور در این لیگ به تیم های بزرگتر بپیوندند و این پتانسیل وجود دارد .

 

گفتگو از امیر طهماسبی

پاسخی بگذارید