تاریخ: ۲۰:۱۲ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
نام نویسنده: تحریریه

از چارچوب هفته ی هشتم لیگ برتر فوتسال، ساعت ۱۷ امروز دو تیم ارژن شیراز و ستارگان ورامین که هر دو تیم از بازیکنان مازندرانی سود می برند، در ورزشگاه شهید ابوالفتحی شیراز به مصاف هم رفتند، که این دیدار با نتیجه ی سه بر دو به سود تیم میهمان با پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از چارچوب هفته ی هشتم لیگ برتر فوتسال، ساعت ۱۷ امروز دو تیم ارژن شیراز و ستارگان ورامین که هر دو تیم از بازیکنان مازندرانی سود می برند، در ورزشگاه شهید ابوالفتحی شیراز به مصاف هم رفتند، که این دیدار با نتیجه ی سه بر دو به سود تیم میهمان با پایان رسید.
در این مصاف، علی رهنما بازیکن بهشهری ستارگان ورامین و بازیکن سابق شهروند ساری، ستاره ی بی چون و چرای زمین بود که با به ثمر رساندن دو گل و ارسال یک پاس گل، بهترین بازیکن میدان بود.
علی رهنما در نیمه ی اول با تیزهوشی و استفاده از یک ارسال از کنار گل اول دیدار را به ثمر رساند.
همچنین در نیمه ی دوم نیز، باز هم با سود بردن از یک ارسال از اوت کنار سمت چپ و ضربه ای دقیق و محکم برای دومین بار تور دروازه ی ارژن را به لرزه در آورد.
در ثانیه های پایانی که تیم ارژن در تلاش برای کسب تساوی بود، رهنما با تیزهوشی و توپ ربایی عالی درون قوس، پایه گذار گل سوم تیم خود شد.
همچنین در این دیدار، سعید بلباسی بازیکن فریدونکناری ارژن شیراز و دیگر بازیکن سابق شهروند ساری که بسیار پر تلاش ظاهر شده بود، توانست پایه گذار گل اول ارژن در ابتدای نیمه ی دوم باشد.
اما تلاش های این بازیکن خستگی ناپذیر راه به جایی نبرد تا ارژن در نهایت روی تیزهوشی و آمادگی ستاره ی مازندرانی ستارگان ورامین، در خانه بازی را به حریف واگذار کند.

اردشیر هادوی لولتی

پاسخی بگذارید