معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی
تاریخ: ۱۲:۱۵ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
اولین رویداد پاک ورزی سواحل دریای خزر برگزار می شود

معاون فرهنگی وتوسعه ورزش همگانی گفت: اولین رویداد پاک ورزی سواحل دریای خزر با هدف انجام فعالیت بدنی و ورزشی در راستای ارتقای سطح سلامتی و تندرستی جامعه، با حضور و مشارکت اقشار مختلف برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دکتر عبدالحمید احمدی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اهمیت پاکسازی سواحل و فرهنگ‌سازی در خصوص حفظ و پاکی محیط زیست، همراه با انجام فعالیت بدنی و ورزش ورزش مسابقه بزرگ پاک ورزی در ساحل دریای خزر برگزار می شود.
وی تصریح کرد: این مسابقه با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف کشور از جمله وزارت کشور، سازمان محیط زیست، فدراسیون ورزش های همگانی و شهرداری با هدف سلامتی شهروندان از طریق حفظ محیط پاک برای زندگی و انجام فعالیت های بدنی در بابلسر اجرا می شود.

احمدی تاکید کرد: امیدواریم این حرکت مردمی آغازی باشد برای شرایط بهتر زیست، حذف آلودگی ها از محیط زندگی و مشارکت جمعی به همراه تحرک جسمی، تا شاهد نشاط سلامتی و سرزندگی در جامعه باشیم.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در پایان ابراز امیدواری کرد تا از طریق این فرهنگ سازی بتوان موجبات فعالیت بدنی پر نشاط را برای همه هم وطنان ایجاد کرد و مردم بدانند در سلامتی خود و خانواده از طریق پاک نگهداشتن محیط زندگی سهیم و مسئول هستند.

پاسخی بگذارید