تاریخ: ۲۰:۵۲ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بعد از انتصاب محمدرضا ساکت به‌عنوان عضو کمیته فنی فوتسال، روز گذشته محمدحسن انصاری‌فرد از سمت خود به‌عنوان رئیس کمیته فنی و رئیس سازمان لیگ فوتسال استعفا داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز گذشته بعد از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد، مهدی تاج طی تماسی با او اعلام می‌کند که فدراسیون فوتبال تمایل دارد با او همکاری داشته باشد و انتصاب ساکت هم در راستای فراهم کردن شرایط برای جامعه فوتسال بوده است. انصاری‌فرد در جواب تاج، صراحتا اعلام کرده که انتصاب ساکت در حوزه اختیار کمیته فوتسال است. رئیس سابق کمیته فنی به تاج تاکید کرده که درصورت حضور ساکت در فدراسیون حاضر به همکاری نیست.

چند ماه قبل و پیش از حضور انصاری‌فرد در فدراسیون فوتبال، به او پیشنهاد حضور در کمیته فنی را می‌دهند تا در آینده این کمیته را با سازمان لیگ ادغام کنند. پرهیزکار، رئیس فعلی کمیته فوتسال اما مخالفت خود را با این موضوع اعلام می‌کند و این موضوع را خلاف اساسنامه اعلام می‌کند، اما انصاری‌فرد واکنش تندی به این موضوع نشان می‌دهد و به هر جهت شرایط حضور انصاری‌فرد در آن پست فراهم نمی‌شود تا انصاری‌فرد به کمیته فنی برود.

بعد از استعفای انصاری‌فرد نیز تعداد زیادی از باشگاه‌ها به تاج اعلام کردند که رئیس مستعفی کمیته فنی را راضی کند تا به پستش برگردد. در مدت کوتاه حضور انصاری‌فر در فوتسال، علی‌رغم افزایش مبلغ دریافتی فدراسیون فوتبال از باشگاه‌ها، همیشه رضایت کافی از او وجود داشته است، چراکه او با جلسات متعددی که باشگاه‌ها برگزار کرده، همواره در حمایت از باشگاه‌ها گام برداشته است.

حضور ساکت، باوجود عملکرد انصاری‌فرد از مدت‌ها قبل کلید خورد و حتی ساکت همراه با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، به تمرین تیم مس سونگون رفت تا نماینده ایران را در آسیا بدرقه و حمایت خود از آن‌ها را اعلام کند.

به‌نظر می‌رسد ریشه اختلاف انصاری‌فرد و ساکت به زمان حضور این دو در فوتبال به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس و سپاهان برمی‌گردد. جایی‌که سپاهان با مدیرعاملی ساکت، «عماد رضا» را جذب کرد تا این بازیکن به‌جای تهران و بازی برای پرسپولیس به اصفهان برود و برای تیم زردپوش سپاهان بازی کند. آن سال انصاری فرد از سپاهان شکایت کرد که عماد رضا غیر قانونی و بعد از مهلت نقل و انتقالات با سپاهانی ها قرارداد بسته که این شکایت یکی از جنجالی ترین شکایت های همان سال بود.

/خبرآنلاین

پاسخی بگذارید