تاریخ: ۲۰:۲۷ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیدن هندبال گفت: در مورد مسائل امنیتی و نظم و انضباط با مدیران کل و استانداران مکاتبه کردیم تا به بهترین شکل مسابقات لیگ برگزار شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاکدل در خصوص آغاز سی و دومین دوره لیگ برتر هندبال مردان اظهار داشت: هفته نخست لیگ فردا آغاز می‌شود و تا این لحظه همه تیم‌ها هستند البته سبزوار مشکلاتی داشت که قرار است تا امروز حل شود. تا این لحظه هیچ تیمی انصراف رسمی نداده است.

وی در خصوص آمادگی تیم‌های میزبان گفت: ما یک‌ماه و نیم پیش ناظران را به تمام میزبان‌ها فرستادیم و ایرادات را اعلام کردیم. سالن کرمانشاه در این بازدیدها تایید نشد و متاسفانه هنوز مشکل دارد ولی سایر موارد در شهرهای میزبان حل شده است. در مورد مسائل امنیتی و نظم و انضباط با مدیران کل و استانداران مکاتبه کردیم تا به بهترین شکل مسابقات برگزار شود.

رئیس فدراسیدن هندبال در خصوص مشکلات کرمانشاه گفت: کرمانشاه در هفته اول میزبان است اما در سالن خودش میزبانی نمی‌کند و مسابقات در سالن آموزش و پرورش انجام می‌شود. با وجود چندین بار مکاتبه و تاکید مسئولان، مشکل سالن اسلام آباد حل نشده است.

وی در خصوص نحوه برگزاری این دوره از لیگ به صورت گروهی یادآور شد: ترجیح ما این بود بازی‌ها در یک گروه باشد اما چون به دلیل برگزاری مسابقات انتخابی المپیک، انتخابی مسابقات جهانی و قهرمانی آسیا و سپس جام باشگاه‌ها را داریم با وقفه در لیگ رو به رو هستیم لذا این موضوع در جلسه هماهنگی لیگ مطرح شد و قرار شد مسابقات در دو گروه انجام شود. لیگ بانوان هم از دهه اول مهر آغاز می‌شود.

پاکدل در خصوص اردوی آمادگی تیم ملی گفت: بعد از اتمام هفته پنجم لیگ اردوها آغاز می‌شود، البته لژیونرها به آن نمی‌رسند‌. اردوها از اواخر شهریور به مدت دو هفته آغاز می‌شود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید