برخی‌ها با تفرقه‌اندازی به‌دنبال زمین زدن نساجی هستند
تاریخ: ۱۰:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
نام نویسنده: تحریریه
مهاجری: هیچ تعلق خاطری به ماندن در تهران ندارم

سرمربی نساجی مازندران گفت: هر کسی بخواهد از اصول انضباطی و اخلاقی فاصله بگیرد، مطمئن باشید اگر بهترین بازیکن هم باشد، دیگر در دایره فنی ما جایی ندارد، ما فرصتی برای بحث‌های تکراری نداریم و از هواداران خواهش می‌کنم به‌هوش باشند، عده قلیلی با تفرقه‌اندازی و حرف‌های سخیف به‌دنبال دلسرد کردن مالکان و زمین زدن نساجی هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا مهاجری بیان اینکه طی ۸ بازی تدارکاتی اخیر، سپاهان سخت‌ترین رقیب ما بود، اظهار کرد: همان‌طور که می‌دانید سپاهان تیم پرمهره و باشخصیتی است که هدایت این تیم را سرمربی کاردانی چون امیر قلعه‌نویی به‌عهده دارد.

وی با اشاره به اینکه ۴ بازیکن اثرگذارمان را در این بازی در اختیار نداشتیم، تأکید کرد: بارها اشاره کردم که این بچه‌ها با جان و دل تمرین می‌کنند و همان‌طور که مشاهده کردید در بازی با سپاهان، توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بدون هیچ واهمه‌ای به مصاف حریف سخت خود رفتند.

سرمربی نساجی مازندران با بیان اینکه امیدواریم روند رو به بهبود ما، روز به روز بهتر شود تا نتیجه زحمات شبانه‌روزی‌مان را در لیگ ببینیم، تصریح کرد: بازی‌های تدارکاتی فرصت خوبی است تا تیم به یک انسجام و هماهنگی برسد و همچنین بتوانیم بازیکنان را عیارسنجی کنیم.

مهاجری با عنوان اینکه بعد از بازی با سپاهان آنقدر هواداران عزیز برای خداقوت‌گویی با بنده تماس گرفتند که تلفن همراهم خاموش شد، خاطرنشان کرد: این همه شور، مهر و محبت و مردانگی مردم مازندران، مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند، حقیقتاً از دیشب که لطف مردم را دیدم، دغدغه‌هایم بیشتر شد و این قول را به همه هواداران می‌دهم که برای سربلندی نساجی از جان مایه بگذارم و ذره‌ای از وقتم را هدر ندهم.

وی با اعلام اینکه بازیکنان ما نشان دادند مرد کارهای بزرگ هستند و حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، ادامه داد: این برد به لحاظ روانی و خودباوری خیلی به ما کمک کرد و انگیزه همه ما را برای تلاش بیشتر و رفع نقاط ضعف، مضاعف کرد.

سرمربی نساجی مازندران در ادامه با عنوان اینکه روزهای سختی را طی کردیم تا امروز تیم به این دوام و قوام برسد، هر چند همچنان نیازمند بهبود در بخش‌هایی هستیم، افزود: تا امروز همواره از بازیکنانم تشکر کردم که به احترام ما با همه بلاتکلیفی‌ها، شرایط سخت و نامعلوم، دست از تلاش نکشیدند تا اینکه آقایان صنیعی‌فر و حدادیان دوباره امور باشگاه را به‌دست گرفتند، این دو بزرگوار هم بدون هیچ حمایتی و از جیب شخصی آن هم در این اوضاع اقتصادی تلاش می‌کنند تا مناسب‌ترین شرایط را برای تیم فراهم کنند.

مهاجری درخصوص روند پیگیری تمرینات در تهران خاطرنشان کرد: از روزی اولی که به‌عنوان سرمربی نساجی معرفی شدم، تمام سعیم این بود که تمرینات در مازندران پیگیری شود، حتی چند جلسه تمرین در قائمشهر داشتیم اما شرایط تمرین در قواره یک تیم لیگ برتری نبود و زمین‌های تمرینی از حداقل امکانات مثل رختکن، حمام، اتاق‌های مورد نیاز و … محروم بودند.

وی با عنوان اینکه شرایط آب و هوایی مازندران به‌گونه‌ای است که ما در ۶ ماه دوم سال، حداقل باید ۳ زمین تمرین را در اختیار داشته باشیم تا خللی در تمرینات‌مان وارد نشود، ادامه داد: زمین شهدای ساری و دانشگاه آزاد به ما پیشنهاد شد اما هیچ پیگیری مؤثری انجام نشد، یک مجموعه تمرینی، فارغ از زمین چمن، باید در نزدیکی محل اقامت، سالن وزنه، استخر و سالن غذاخوری قرار داشته باشد.

سرمربی نساجی مازندران با اشاره به اینکه تمرین در مازندران محاسن بسیاری به لحاظ علمی و فنی برای ما دارد، تأکید کرد: مؤلفه‌های اقلیمی همچون ارتفاع از سطح دریا، میزان رطوبت، شرایط آب و هوایی، میزان اکسیژن و … بدون شک تأثیر مستقیم بر روی بازیکنان دارد و قطعاً تمرین در خانه، به نفع ماست تا بیشترین بهره را از شرایط میزبانی ببریم.

مهاجری با اعلام اینکه عده‌ای مدعی‌اند که مهاجری دوست دارد تهران بماند، بیان کرد: در طول تمام ادوار مربی‌گری‌ام در تیم‌های مختلف، تنها یک فصل که به‎عنوان دستیار بودم، تجربه حضور در تهران را داشتم و از این جهت هیچ تعلق خاطری نسبت به این شهر ندارم، محل سکونتم شهر مشهد است، اتفاقاً اگر محل تمرین ما به مازندران انتقال یابد، از همه نظر به نفع خودم است، چون همسرم می‌تواند به گرگان بیاید و در کنار خانواده‌اش باشد و من هم به مادرم نزدیکترم و حق فرزندی را بیشتر می‌توانم به‌جای آورم.

وی با بیان اینکه با هیچ‌کسی در کارم تعارف ندارم، یادآور شد: ما باید پا به یک میدان پرخطر بگذاریم، بسیاری از تیم‌ها نجومی بسته شده‌اند و ما با آنها قابل قیاس نیستیم، رقابت سختی در پیش داریم، پس جای بچه‌بازی و شوخی‌بردار نیست، همه این بچه‌ها مثل فرزندانم هستند و همه را به یک چشم نگاه می‌کنم.

سرمربی نساجی مازندران با اعلام اینکه وحدت و همدلی شعار ما در فصل جدید است که ابتدا باید درون تیم این فضا را ایجاد کنیم، اذعان کرد: هر کسی بخواهد از اصول انضباطی و اخلاقی فاصله بگیرد، مطمئن باشید اگر بهترین بازیکن هم باشد، دیگر در دایره فنی ما جایی ندارد، ما فرصتی برای بحث‌های تکراری نداریم و از هواداران خواهش می‌کنم به‌هوش باشند، عده قلیلی با تفرقه‌اندازی و حرف‌های سخیف به‌دنبال دلسرد کردن مالکان و زمین زدن نساجی هستند.

مهاجری به برخی شایعات درخصوص نحوه جذب بازیکنان اشاره کرد و گفت: اگر خدا را در نظر نگیریم، گزافه‌گویی کار ساده‌ای می‌شود، مردم شاهد بودند که ما در چه شرایطی این تیم را بستیم، با دست خالی؛ این بچه‌ها مردانگی کردند، حداقل ۵ بازیکن بدون مدیر برنامه قرارداد بستند، در حال حاضر دکتر محمودی وکیل باشگاه، در حال بررسی تک‌تک قراردادها هستند و آنهایی که دکتر محمودی را می‌شناسند، می‌دانند که ایشان مو را از ماست بیرون می‌کشند.

وی در پایان گفت: نباید ساده از فداکاری‌های آقایان صنیعی‌فر و حدادیان بگذریم و همیشه باید قدردان‌شان باشیم، همه ما باید هوای آنها را داشته باشیم، از منِ مربی تا بازیکن، عوامل باشگاه، مسئولین و هواداران هر چه از دست‌مان برمی‌آید، باید به این عزیزان کمک کنیم.

پاسخی بگذارید