میزبانی بی نظیر مازندران از اردوی تیم ملی ؛
تاریخ: ۱۷:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
نام نویسنده: علی احمدی
یاوری : امکانات اردوی نونهالان در حد بزرگسالان است + تصاویر

اردوی تیم نونهالان از ۱۸ مرداد در شهر بابلسر مازندران آغاز شده و اعضای این تیم در هتل میزبان این شهر اسکان دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اردوی تیم نونهالان از ۱۸ مرداد در شهر بابلسر مازندران آغاز شده و اعضای این تیم در هتل میزبان این شهر اسکان دارند.

سرمربی نونهالان در خصوص شرایط و امکانات این اردو گفت:خوشبختانه باید بگویم امکاناتی که در اردوی بابلسر از هر نظر در اختیار تیم نونهالان قرار گرفته به واقع در سطح اردوی تیم های بزرگسالان و حتی تیم ملی است.

وی ادامه داد : شاهد رفتار و برخورد بسیار خوب و صمیمی دوستان در اینجا هستیم همچنین بهترین شرایط ممکن را از هر نظر برای ما فراهم کرده اند. هتل و محل اقامت بسیار مناسب که تجربه خوبی برای اعضای تیم در این رده سنی است همینطور بهترین زمین چمن منطقه و سایر ملزوماتی که به بهترین شکل فراهم شده و جا دارد از آقایان کردانی و روحی همچنین همکاران و دوستان ایشان که در این حوزه تلاش زیادی داشتند تشکر کنم.

یاوری افزود : همینطور لازم است از آقای محمدی رئیس کمیته جوانان تشکر کنیم که هماهنگی های لازم جهت برگزاری این اردو را انجام دادند. برخورد و احترامی که در اینجا نسبت به تیم نونهالان دیده می شود مثل تیم بزرگسالان است و به واقع تمامی تیم های رده های مختلف سنی را با نام تیم ملی ایران می شناسند.

یاوری اضافه کرد:رویکرد ما این است که اردوهای تیم نونهالان را در استان های مختلف کشور برگزار کنیم. هم می توانیم در این فرصت بازیکنان مستعد استان ها را در بازی های تدارکاتی بیشتر ببینیم و هم برای بازیکنان تجربه خوبی است که در مناطق و شرایط مختلف آب و هوایی کشور تمرین و بازی کردن را تجربه می کنند. در همین اردو یک مسابقه برابر متین بابل برگزار کردیم که یکی از بازیکنان این تیم را انتخاب کردیم و یک مسابقه دیگر هم برگزار خواهیم کرد ، همانطور که در اردوی قبلی و شهرستان اردبیل هم بازیکنان مستعدی را شناسایی کردیم.

سرمربی نونهالان در پایان گفت:لازم است به این موضوع اشاره کنم که باشگاههای ما نسبت به امکانات و شرایط برگزاری اردو در شهرهای مختلف ایران غافل هستند. با این امکاناتی که به طور مثال در بابلسر می بینیم چرا بسیاری از باشگاهها اردوهای پرهزینه برون مرزی برگزار می کنند؟ امیدواریم از این ظرفیت های موجود و داشته های خودمان به خوبی استفاده شود.

کردانی مشاور رئیس فدراسیون فوتبال ایران در خصوص این اردو اظهار داشت : باتوجه به سیاستهای جدیدکمیته جوانان فدراسیون فوتبال درجهت کشف استعدادها و از طرفی دور ماندن نابغه های مازندرانی در تیم های ملی پایه ، اردوی تیم ملی نونهالان درمازندران برگزار می شود.

کردانی درادامه افزود : این اردو باتلاش یکی از اسپانسرهای مرتبط و با هزینه شخصی در بهترین شرایط انجام تا ضمن مفید بودن برای تیم ملی و سرمربی محترم آن ، نفرات برتر مازنی به اردو دعوت شوند.

ایشان اعلام داشتند : اینجانب از طرف ریاست محترم فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس کمیته جوانان از برپایی این اردو توسط اسپانسر و هزینه هایی که انجام میشود قدردانی می نمایم.

کردانی مسئول ارزیابی و بازرسی کمیته امور استان ها وعضو فعال کمیته جوانان فدراسیون مسئولیت مستقیم این اردو را بعهده دارند.

 

 

پاسخی بگذارید