سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران
تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
مهاجری: مشخص نشدن زمان لیگ روی عملکرد تیم‌ها تاثیر می‌گذارد/ امتیاز گرفتن در وطنی کار راحتی نیست

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:مشخص نشدن زمان آغاز لیگ، تأثیر منفی بر عملکرد فنی و همچنین بدنسازی تیم‌ها می‌گذارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا مهاجری با بیان اینکه با برگزاری مراسم قرعه‌کشی کمی امیدوار شدیم تا بازی‌ها در آینده نزدیک برگزار شود، هر چند مسئولان سازمان لیگ هنوز تاریخ دقیق برگزاری رقابت‌ها را اعلام نکرده‌اند، اظهار کرد: بدون شک مشخص نشدن زمان آغاز لیگ، تأثیر منفی بر عملکرد فنی و همچنین بدنسازی تیم‌ها می‌گذارد و همان‌طور که می‌دانید بلاتکلیفی، بدترین شرایطی است که تیم‌ها امسال با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی افزود: قرعه بازی‌ها طوری برای ما رقم خورد که از همان بازی اول باید با تمام قوا برای کسب بیشترین امتیاز به میدان برویم تا در پایان فصل به مشکلی برنخوریم.

سرمربی نساجی مازندران با عنوان اینکه نگرانی خاصی با توجه به ترتیب بازی‌ها نداریم، خاطرنشان کرد: طبیعتاً در ۵ بازی آخر با تیم‌هایی بازی داریم که نجومی بسته شده‌اند اما مطمئن باشید بچه‌های ما آنقدر پرانگیزه و بانشاط هستند که تا آخرین نفس برای موفقیت نساجی تلاش کرده و می‌جنگند.

مهاجری تأکید کرد: مطمئن باشید با همان انرژی و پتانسیلی که در مقابل تیم‌های بزرگ به میدان می‌رویم، بازی با تیم‌های هم‌طراز و ضعیف‌تر نیز به مراتب برای ما مهم‌تر است و هیچ‌گونه کم‌کاری در تیم ما جایگاهی نخواهد داشت.

وی با اعلام اینکه بازیکنان ما همچنان با تمام نیرو و ظرفیت‌شان برای شادی دل مردم در حال تمرین هستند، تصریح کرد: یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های نساجی، هواداران پرشور این تیم هستند و همانطور که همه اهالی فوتبال می‌دانند امتیاز گرفتن در استادیوم شهید وطنی کار هر تیمی نیست، تجربه نشان داده که بزرگ‌ترین، مدعی‌ترین و روی کورس‌ترین تیم‌ها در قائم‌شهر زمین‌گیر شده‌اند.

سرمربی نساجی مازندران با بیان اینکه هر بازی برای ما حکم یک جنگ و دوئل را دارد، ادامه داد: از هواداران انتظار داریم همچون گذشته در بازی‌های خانگی ۹۰ دقیقه سراپا تیم‎شان را تشویق کنند تا ما و بازیکنان نیز ۹۰ دقیقه یک جنگ تمام‌عیار را به نمایش بگذاریم.

مهاجری با تأکید بر اینکه تجربه ثابت کرده که ترس در قاموس نساجی‌چیان معنایی ندارد، تصریح کرد: به این تیم امیدوارم که کارهای بزرگی می‌تواند انجام دهد و شما شک نکنید با حمایت‌هایی که مالکان محترم باشگاه از تیم خواهند کرد، تمام سعی‌مان این است آبروی فوتبال مازندران را حفظ کنیم و قدرت‌مان را به منصه ظهور برسانیم.

وی در پایان گفت: ما و یکایک بازیکنان لحظه‌شماری می‌کنیم تا در نخستین دیدار خانگی، شور، ادب، فرهنگ و عظمت هواداران نساجی که بی‌حاشیه‌ترین، خونگرم‌ترین و مهمان‌نوازترین هواداران فوتبال ایران هستند را باری دیگر مشاهده کنیم.

پاسخی بگذارید