تاریخ: ۶:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
نام نویسنده: sobhan

۷۰ هزار دلار از بیت المال به جیب بازیکنی که آزادی را فقط از روی نیمکت دید! ورزش > لیگ برتر – مارکو،که به عنوان یکی از بدترین‌های خریدهای خارجی قرمزپوشان در چند وقت اخیر محسوب می‌شود، پرسپولیس را به ۷۰ هزار دلار غرامت محکوم کرده است. به گزارش مازند اسپرت ؛ رروزگذشته اعلام شد مارکو سپانویچ، […]

۷۰ هزار دلار از بیت المال به جیب بازیکنی که آزادی را فقط از روی نیمکت دید!

ورزش > لیگ برتر – مارکو،که به عنوان یکی از بدترین‌های خریدهای خارجی قرمزپوشان در چند وقت اخیر محسوب می‌شود، پرسپولیس را به ۷۰ هزار دلار غرامت محکوم کرده است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ رروزگذشته اعلام شد مارکو سپانویچ، که در نقل و انتقالات تابستان ۹۲ به جمع پرسپولیسی‌ها پیوسته بود با شکایت به فیفا، پرسپولیس را محکوم به پرداخت ۱۲۰ هزار دلار غرامت کرده است.

این بازیکن پیش از پیوستن به پرسپولیس در تیم مالدوست مونته نگرو بازی می‌کرد و بعد از یک دوره کوتاه حضور در پرسپولیس، دوباره به این تیم بازگشته است. 

این بازیکن در کل قراردادی به ارزش ۲۰۰ هزاردلار داشت که ۸۰ هزار دلار آن را در زمان حضور در پرسپولیس دریافت کرده بود. او پیش از نیم فصل پرسپولیس را بدون هیچ بازی رسمی ترک کرد، اما بعد از شکایت‌هایش به فیفا موفق شد قرارداد خود را تا حد زیادی دریافت کند.

این بازیکن بارها تهدید کرده بود که به فیفا شکایت می‌کند و در نهایت هم این کار را کرد اما باشگاه پرسپولیس هیچ‌کاری برای جلوگیری از این اتفاق انجام نداد تا همچنان یکی از بدنام‌ترین باشگاه‌ها در کمیته انضباطی فیفا باشد. 

علاوه بر این پرونده، مساله ژوزه و ۳ دستیارش هم هنوز در جریان است و می‌تواند تبعات بدی برای پرسپولیس به همراه داشته باشد.

پاسخی بگذارید