تاریخ: ۶:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
نام نویسنده: sobhan

علی کریمی بازی مقابل زیدان را رد کرد! ورزش > فوتبال ملی – قرار است آبان یا آذر ماه امسال، تیم منتخب پیشکسوتان ایران برابر پیشکسوتان رئال مادرید به میدان برود. به گزارش مازند اسپرت ؛ ر بعد از قطعی شدن برگزاری بازی پیشکسوتان ایران با پیشکسوتان رئال مادرید، اسم‌های پرآوزاه زیادی برای حضور در تیم منتخب […]

علی کریمی بازی مقابل زیدان را رد کرد!

ورزش > فوتبال ملی – قرار است آبان یا آذر ماه امسال، تیم منتخب پیشکسوتان ایران برابر پیشکسوتان رئال مادرید به میدان برود.

به گزارش مازند اسپرت ؛ ر بعد از قطعی شدن برگزاری بازی پیشکسوتان ایران با پیشکسوتان رئال مادرید، اسم‌های پرآوزاه زیادی برای حضور در تیم منتخب ایران شنیده شد. تیتر اکثر خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها هم به حضور کریمی و مجیدی در این تیم اشاره داشت. 

حالا اما خبر می‌رسد که علی کریمی به خاطر مسائل شخصی و کاری، وقت سفر به اسپانیا را ندارد. به این ترتیب یکی از ستارگان اصلی تیم ایران از حضور در این مسابقه کنار کشید. 

در این مسابقه، قرار است زین‌الدین زیدان هم حضور داشته باشد و تیمی متشکل از ستاره‌های دهه ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ رئال مادرید حاضر خواهند بود. زیدان مسابقه قبلی برابر ستاره‌های ایرانی را به خاطر تمرینات تیم رئال مادرید کاستیا (تیم دوم رئال مادرید) از دست داد، اما این بازی قرار است در والدیباس برگزار شود و همان استادیومی است که زیدان هر روز در آن تیمش را تمرین می‌دهد.

پاسخی بگذارید