با اعلام رنکینگ پاراتکواندوکاران
تاریخ: ۱۲:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
صعود پاراتکواندوکاران ایران در رنکینگ جهانی/نریمانی همچنان در صدر

فدراسیون جهانی تکواندو جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران را اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ پاراتکواندوکاران را در ماه آگوست ۲۰۱۹ اعلام کرد که مهتاب نبوی، نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۱۱۰ امتیاز همچنان رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) را به خود اختصاص داده است.

سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) با کسب مدال طلای قهرمانی آسیا، ۲۹۸ امتیاز و یک پله صعود در رده نخست ایستاد. سجاد جوانبخت دیگر نماینده کشورمان در این وزن و کلاس K44 با ۷۰٫۲۷ امتیاز با یک پله صعود در رده دوازدهم قرار گرفت.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب مدال طلای قهرمانی آسیا و ۹۴٫۴۳ با یک پله صعود، رده پنجم را به خود اختصاص داد و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۱۲٫۴۸ همچنان در رده هجدهم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) دارنده مدال نقره رقابت های آسیایی با ۲۴۵٫۶۰ امتیاز همچنان صدرنشین است. مهدی بهرامی آذر نماینده وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۳K) کشورمان با کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا و با ۱۲۴ امتیاز در جایگاه دوم باقی ماند.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) با کسب مدال طلا و ۲۸۱٫۱۲ امتیاز در رنک نخست جهان قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز ۶۸٫۲۰ امتیاز در رده سیزدهم ایستاد. علیرضا بخت در این وزن نیز در جایگاه چهل و چهارم قرار گرفت.

اصغر عزیزی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K44) کشورمان با کسب مدال طلای قهرمانی آسیا و ۱۹۲٫۱۴ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه پنجم قرار گرفت. حامد حق‌شناس دیگر نماینده ایران در این وزن با ۵۷٫۹۲ امتیاز و محسن عبدی با ۹ امتیاز به ترتیب در رده های چهاردهم و چهلم ایستادند.

پاسخی بگذارید