تاریخ: ۶:۲۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
نام نویسنده: sobhan

وضع لژیونر های تیم ملی چندان تعریفی ندارد ورزش > فوتبال ملی – علیرضا جهانبخش و کریم انصاری فرد امشب در ترکیب تیم های خود اصلا موفق نبودند. به گزارش مازند اسپرت ؛ ر عملکرد معدود لژیونر های فوتبال ما که در اروپا بازی می کنند، چندان خوب نیست.دو تیم پانیونیوس و آلکمار که کریم انصاری فرد […]

وضع لژیونر های تیم ملی چندان تعریفی ندارد

ورزش > فوتبال ملی – علیرضا جهانبخش و کریم انصاری فرد امشب در ترکیب تیم های خود اصلا موفق نبودند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ ر عملکرد معدود لژیونر های فوتبال ما که در اروپا بازی می کنند، چندان خوب نیست.دو تیم پانیونیوس و آلکمار که کریم انصاری فرد و علیرضا جهانبخش، مهاجمان تیم ملی را در اختیار دارند در دیدار با حریفانشان بازی را واگذار کردند.

پانیونیوس یونان در حضور ۹۰ دقیقه ای کریم انصاری فرد، ۱-۰ مقابل وریا باخت و به رده پنجم جدول سقوط کرد. آلکمار هم در هفته دهم لیگ هلند ۳-۱ به فاینورد باخت. علیرضا جهانبخش از دقیقه ۶۷ برای تیم خود به میدان رفت و حضور چندان موثری نداشت. او که تازه از بند مصدومیت رها شده است، فصل پیش بازی های فوق العاده ای برای نایمخن به نمایش گذاشت و همین باعث شد مسئولان آلکمار او را جذب کنند. جهانبخش هنوز چیز خاصی در آلکمار از خود نشان نداده است ولی اگر مصدومیت او کاملا برطرف شود، شاید درخشش دوباره او در هلند بتواند این بار برای آلکمار موثر باشد.

پاسخی بگذارید