تاریخ: ۶:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
نام نویسنده: sobhan

طارمی از لیست بازی با ملوان خارج شد تا دربی را از دست ندهد ورزش > لیگ برتر – به گزارش مازند اسپرت ؛ ر کادر فنی پرسپولیس اسامی ۱۹ بازیکن را برای حضور در اردوی بازی با ملوان در شرایطی اعلام کرد که نام مهدی طارمی از این لیست خارج شد. سرخپوشان امروز آخرین تمرین پیش […]

طارمی از لیست بازی با ملوان خارج شد تا دربی را از دست ندهد

ورزش > لیگ برتر – به گزارش مازند اسپرت ؛ ر کادر فنی پرسپولیس اسامی ۱۹ بازیکن را برای حضور در اردوی بازی با ملوان در شرایطی اعلام کرد که نام مهدی طارمی از این لیست خارج شد.

سرخپوشان امروز آخرین تمرین پیش از دیدار مقابل ملوان بندر انزلی از هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار کردند و کادر فنی، اسامی ۱۹ بازیکن را برای حضور در اردوی پیش از بازی به شرح زیر اعلام کرد:
سوشا مکانی، ایمان صادقی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، وحید حیدریه، محمد انصاری، رامین رضائیان، رضا خالقی‌فر، محسن مسلمان، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور، سید علی فاطمی، مهرداد کفشگری، محمد رحمتی، میلاد کمندانی و جری بنسون.
گفتنی است؛ تیم پرسپولیس پس از تمرین امروز، راهی هتل المپیک شد و فردا پیش از بازی، نام یک بازیکن از این فهرست خارج خواهد شد.

پاسخی بگذارید