تاریخ: ۶:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ گلر نفت تهران در مورد دیدار با پدیده در هفته نهم از رقابت های لیگ برتر نظرش را اینگونه بیان کرد: پدیده تیم خوبی است. ما در خانه حریف بازی داریم ان‎شاءالله بچه ها بتوانند با اعتماد به نفس بالا به کار خود ادامه دهند و ما این بازی را […]

به گزارش مازند اسپرت ؛ گلر نفت تهران در مورد دیدار با پدیده در هفته نهم از رقابت های لیگ برتر نظرش را اینگونه بیان کرد: پدیده تیم خوبی است. ما در خانه حریف بازی داریم ان‎شاءالله بچه ها بتوانند با اعتماد به نفس بالا به کار خود ادامه دهند و ما این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

دروازه بان نفت تهران در مورد این مساله که بازی های نفت تهران پخش مستقیم ندارد آیا باعث ناراحتی او می شود یا نه گفت: به هر حال وقتی ما در تهران با تیم های تهرانی مثل سایپا و راه آهن بازی داریم، بازی هایمان را نشان نمی دهند اما وقتی با تیم های شهرستانی بازی داریم، شبکه استان بازی ها را نشان می دهد البته راجع به این قضیه من گله زیادی ندارم چون صداوسیما اکثر بای های ما را پخش کرده به غیر از بازی حساس ما با الاهلی که احساس می کنم پخش نکردن آن کار حرفه ای نبود وگرنه در بقیه موارد چیز خاصی دیده نشد و بازی های ما به تناوب نشان داده شده است.

شیخ ویسی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا خیالش از اینکه از این به بعد دروازه بان فیکس نفت است راحت است یا خیر افزود: هیچ موقع نمی توان در این باره نظر محکمی داد، به هر حال درباره بازی کردن من کادرفنی تصمیم می گیرد اما چیزی که هست این است که من از لحاظ فکری و روحی شرایطم به شدت خوب شده است.

پاسخی بگذارید