تاریخ: ۲۲:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران به مرحله نیمه نهایی رقاب‌های والیبال جوانان جهان اظهار داشت: از اینکه تیم والیبال جوانان ایران برای دومین بار در تاریخ به نیمه نهایی رقابت های والیبال جوانان جهان صعود کرد خیلی خوشحالم. این صعود یک افتخار است که نصیب والیبال […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران به مرحله نیمه نهایی رقاب‌های والیبال جوانان جهان اظهار داشت: از اینکه تیم والیبال جوانان ایران برای دومین بار در تاریخ به نیمه نهایی رقابت های والیبال جوانان جهان صعود کرد خیلی خوشحالم. این صعود یک افتخار است که نصیب والیبال ایران شد استراتژی اصلی ما این بود که جزو ۴ تیم پایانی شویم که خوشبختانه این استراتژی محقق شد. امیدوارم در نیمه نهایی هم بتوانیم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.عطایی: خوشحالم که برای دومین بار در تاریخ به نیمه نهایی والیبال جوانان جهان صعود کردیم

وی در مورد اینکه آیا پیش بینی می کرد تیم ایران مقابل بحرین به راحتی پیروز شود، گفت: ما به قدرت خود واقف هستیم، حتی پس از شکست مقابل ایتالیا هم نگرانی بابت حضور در نیمه نهایی نداشتیم. بازی ۳ بر صفر مقابل بحرین ما را تحت هر شرایطی به نیمه نهایی می‌برد. مقابل بحرین با ترکیب اصلی بازی کردیم و یک تمرین خوب برای تیمم بود.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران افزود: ما سعی کردیم اشتباهات دوره های قبل را تکرار نکنیم و بر همین اساس به گونه ای برنامه ریزی کردیم که بعضی رقبای مرحله دوم  را خودمان انتخاب کنیم. در دوره قبل می توانستیم در گروهی باشیم که برای ما بهتر شود اما این کار را انجام ندادیم.

عطایی در خصوص بازی با برزیل در نیمه نهایی خاطرنشان کرد: برزیل تیم بسیار قدرتمندی است اما ما هم قدرت تیم خود واقف هستیم. این بازی قابل پیش بینی نیست. همه تیم های حاضر در مسابقات در ۶ مسابقه حاضر شده اند و از یکدیگر شناخت کافی دارند بنابراین ما یا باید در طول بازی استراتژ‌ها تیم حریف را خنثی کنیم یا اینکه به گونه ای بازی کنیم که تا الان بازی نکرده ایم.

پاسخی بگذارید