تاریخ: ۸:۵۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیئت اسکیت مازندران از رقابت اسکیت‌باز مازندرانی در رقابت‌های جهانی ایتالیا خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ حسین خیری‌نیا با اشاره اعزام ۶ اسکیت باز تیم ملی به رقابت‌های جهانی ایتالیا تصریح کرد: در این مسابقات چهار نفر در ترکیب تیم ملی آقایان و دو اسکیت‌باز در ترکیب تیم ملی بانوان حضور […]

7رئیس هیئت اسکیت مازندران از رقابت اسکیت‌باز مازندرانی در رقابت‌های جهانی ایتالیا خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ حسین خیری‌نیا با اشاره اعزام ۶ اسکیت باز تیم ملی به رقابت‌های جهانی ایتالیا تصریح کرد: در این مسابقات چهار نفر در ترکیب تیم ملی آقایان و دو اسکیت‌باز در ترکیب تیم ملی بانوان حضور دارند.

وی با بیان اینکه تیم ملی اسکیت فری‌استایل برای حضور در مسابقات جهانی این رشته امشب برگزاری حضور در این مسابقات اعزام می‌شود، گفت: تیم ملی پس از گذراندن اردوی یک هفته‌ای در بابلسر به نهمین دوره مسابقات جهانی فری‌استایل عازم ایتالیا می‌شود.

رئیس هیئت اسکیت مازندران در ادامه با اشاره به حضور محمدحسین منصف از مازندران به این رقابت‌ها گفت: سجاد مهدی ساسان، فربد متوسل و پدرام رنجبر وکیلی در بخش آقایان و نیلوفر کرباسی و لعیا عربی هم در بخش بانوان تیم ملی اسکیت فری‌استایل ایران را تشکیل می‌دهند.

خیری‌نیا اظهار کرد: بهنام آیریا و فروزان کاکاوند به ترتیب به عنوان سرمربی و سرپرست ملی‌پوشان را در ایتالیا همراهی می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی اسکیت فری‌استایل از سوم تا نهم آبان در ایتالیا برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید