تاریخ: ۵:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
نام نویسنده: sobhan

وکیل مادریدی رائول گونسالس در نشست خبری خود گفت: مقامات رئال مادرید دیر به یاد رائول افتاده‌اند و عجله هم دارند. به گزارش مازند اسپرت ؛خینس کارواخال وکیل بازیکنان بزرگی چون رائول، ویکتور والدس و خسه گفت: فلورنتینو پرس، مدیرعامل باشگاه رئال مادرید از کسی خواسته که مثل گواردیولا مربی تیمش باشد و گواردیولای مادرید […]

وکیل مادریدی رائول گونسالس در نشست خبری خود گفت: مقامات رئال مادرید دیر به یاد رائول افتاده‌اند و عجله هم دارند.

خبرگزاری فارس: کارواخال: رئال مادرید دیر به یاد رائول افتاده است

به گزارش مازند اسپرت ؛خینس کارواخال وکیل بازیکنان بزرگی چون رائول، ویکتور والدس و خسه گفت: فلورنتینو پرس، مدیرعامل باشگاه رئال مادرید از کسی خواسته که مثل گواردیولا مربی تیمش باشد و گواردیولای مادرید لقب بگیرد که خودش او را اخراج کرده است، دوست ندارم جلو بیاید و بگوید که کدام اخراج؟ نیمکت نشینی اجباری و مضحک یک اسطوره که در مهمترین روزهای فوتبال خود و باشگاهش نابود شد، از اخراج بدتر است.

وی ادامه داد: حالا که رائول می‌خواهد از فوتبال خداحافظی کند، بد نیست که هواداران رئال مادرید بدانند تیم باشگاهی نیویورک و بازی این تیم با منتخب ستارگان کوبا برای رائول ارزشمند تر است تا این که در مراسم بی مزه و پر هزینه در برنابئو حاضر شود تا پرس بیاید مقابل مردم دستی تکان دهد و برای انتخابات بعدی تبلیغ کند.

کاواخال درباره والدس گفت: نگران او  هستم و ناراحتم که نتوانستم برایش کاری انجام بدهم، در فصل زمستان تمام تلاشم را خواهم کرد تا والدس به آرامش برسد و به تیمی برود که دوست دارد، حتی حاضرم ضرر مالی داشته باشم اما والدس به هدفش برسد. احساس گناه دارم و خود را در این فرایند مقصر می‌دانم.

پاسخی بگذارید