تاریخ: ۵:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر سلتاویگو ضمن تشکر از مردانش گفت: امیدوارم بازی بعضی از تیم‌ها را نیز شنبه برگزار کنند. به گزارش مازند اسپرت ؛ رافائل بنیتس پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش برابر سلتاده‌ویگو در جمع خبرنگاران حاضر شد و تصریح کرد: مردانم […]

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر سلتاویگو ضمن تشکر از مردانش گفت: امیدوارم بازی بعضی از تیم‌ها را نیز شنبه برگزار کنند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ رافائل بنیتس پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش برابر سلتاده‌ویگو در جمع خبرنگاران حاضر شد و تصریح کرد: مردانم نکات تاکتیکی را به خوبی در زمین اجرا کردند و از عملکرد آنها راضی هستم، اشتباهات فردی وجود داشت و باید میزان آنها کاهش پیدا کند، در هر حال بازیکنانم به خاطر بازی بسیار سنگین برابر پاری سن ژرمن، خسته بودند و به آنها بابت برخی ناهماهنگی‌ها حق می‌دهم.

بنیتس ادامه داد: برای یک تیم، اینکه بازیکنان ذخیره وقتی وارد زمین می شوند، عملکرد خوبی داشته باشند، یک نکته مثبت است و من از این بابت خوشحالم.برای من جای تعجب داشت که چگونه بعد از بازی سنگین در پاریس، باید امروز مقابل سلتا به میدان می‌رفتیم. این عادلانه به نظر نمی‌رسد، امیدوارم شرایط برای همه تیم‌ها یکسان باشد و در آینده برای بعضی تیمهای دیگر نیز چنین برنامه‌ای در نظر گرفته شود.

بنیتس درباره عملکرد مردانش نیز گفت: برای هفته‌های آینده آماده تر خواهیم شد، مردانم عالی بودند و از همه آنها راضی هستم.

پاسخی بگذارید