تاریخ: ۱۶:۰۷ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آنتوان گریژمن از سال ۲۰۱۴ در خدمت اتلتیکویی‌ها است. او تا پایان فصل گذشته برای تیم دوم شهر مادرید به میدان رفت و در افتخارات کسب شده سهیم بود. گلزن تکنیکی که سال گذشته مقام قهرمانی جهان را با «خروس‌های آبی»‌ در مسابقات روسیه ۲۰۱۸ کسب کرد، از رفتار تیم  […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، آنتوان گریژمن از سال ۲۰۱۴ در خدمت اتلتیکویی‌ها است. او تا پایان فصل گذشته برای تیم دوم شهر مادرید به میدان رفت و در افتخارات کسب شده سهیم بود.تاسف شدید گریژمان از رفتار غیر ورزشی اتلتیکومادرید

گلزن تکنیکی که سال گذشته مقام قهرمانی جهان را با «خروس‌های آبی»‌ در مسابقات روسیه ۲۰۱۸ کسب کرد، از رفتار تیم  چندسال گذشته‌اش به خاطر برخوردی که با او کردند،‌اظهار تاسف شدید کرد.

گریژمن که در پایان فصل گذشته اعلام کرد اتلتیکو را ترک می‌کند،‌تا جمعه که مجوز انتقالش صادر شد،‌ در فضای توام بااسترس به خاطر سنگ‌اندازی‌های باشگاه اسپانیایی بسر برد او حتی رقم تبصره حق ترانسفرش یعنی ۱۲۰ میلیون یورو را به حساب اتلتیکو واریز کرد اما بعد از آن باشگاه لالیگایی مدعی شد پرداخت این رقم صحیح نبوده و باید ۲۰۰ میلیون یورو واریز می‌شد.

البته ستاره فرانسوی اعلام کرد در متن قرارداد با اتلتیکو،‌قید شده بود که رقم تبصره از تاریخ اول ژوییه از ۲۰۰ به ۱۲۰ میلیون یورو کاهش می‌یابد که واریزی به حساب مادریدی‌ها برهمین اساس صورت گرفته است.

گریژمن از طریق وکیلش نارضایتی شدید خود از برخورد تیم چند سال گذشته‌اش را بیان کرد.

سوان کاریان، به همین خاطر به روزنامه اکیپ اظهارداشت:آنتوان واقعا از این همه برخورد بد اتلتیکو با خودش،‌متحیر و ناراحت است.او انتظار داشت بعد از چندین سال همکاری مطلوب،‌ به هنگام خروج، مدیریت اتلتیکو فضا را اینقدر حاد و عصبی نمی‌کرد.

این مقام افزود:این اتفاق هرچه بود،‌تمام شد.حالا برای آنتوان یک چالش جدید ایجاد شده که او می‌خواهد با بارسلونا بدرخشد.

پاسخی بگذارید