تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سفید و سبزپوشان برمنی برای فصل بعد می‌خواهند نتیجه‌ای بهتر از فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ کسب کنند. این تیم تحت هدایت «فلوریان کوهفلد»‌ در پایان فصل قبل با ۵۳ امتیاز در رده هشتم جدول هجده تیمی بوندس‌لیگا قرار گرفت اما اکنون مربی جوان و دارای سبک تیم خواهان حفظ نیروهای فصل قبل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سفید و سبزپوشان برمنی برای فصل بعد می‌خواهند نتیجه‌ای بهتر از فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ کسب کنند.وردربرمن مدافع و هافبک می‌گیرد

این تیم تحت هدایت «فلوریان کوهفلد»‌ در پایان فصل قبل با ۵۳ امتیاز در رده هشتم جدول هجده تیمی بوندس‌لیگا قرار گرفت اما اکنون مربی جوان و دارای سبک تیم خواهان حفظ نیروهای فصل قبل و اضافه شدن ۲ بازیکن جدید است.

این مربی در مصاحبه با بیلد اظهار داشت: در مناطقی که نیاز به تقویت داشته باشیم، بازیکن جدید می‌گیریم.

کوهفلد افزود:برای دفاع نیاز به یک بازیکن جدید داریم. باید در دفاع، مستحکم‌تر از قبل عمل کنیم. در خط میانی نیز بازیکن می‌خواهیم. برنامه ما این است که ۲ بازیکن جدید برای این مناطق استخدام کنیم.

در همین ارتباط شنیده می‌شود که میشاییل گریگوریچ از آگسبورگ، ‌گزینه مورد نظر بندرنشینان برای خط میانی است از طرفی برای خط دفاع «آلوارو تخرو» از تیم ایبار نیز مورد نظر است.

کوهفلد عنوان کرد:با گزینه‌های مورد نظر در تماس هستیم.فکر می‌کنم بزودی تکلیف حضور آنها را مشخص کنیم./fars

پاسخی بگذارید