تاریخ: ۱۵:۴۴ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم قرعه کشی ۵ وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا بعداز ظهر امروز در شهر چونبوری تایلند برگزار شد که نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است: در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی‌گیر حضور دارند میلاد رضانژاد پس از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم قرعه کشی ۵ وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا بعداز ظهر امروز در شهر چونبوری تایلند برگزار شد که نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا| نمایندگان کشورمان در Ûµ وزن دوم حریفان خود را شناختند

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ کشتی‌گیر حضور دارند میلاد رضانژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف محمدکودیر یوسوپوف از ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی‌گیران تایلند و کره جنوبی خواهد رفت.

در وزن ۶۷ کیلوگرم بهرام معروف خانی در دور نخست به مصاف گوتائو ژانگ از چین می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی‌گیران ژاپن و هند پیکار می‌کند. در این وزن ۱۱ کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، محمدرضا رستمی در دور اول با پیاچات فوندت از تایلند کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی‌گیران چین و اردن می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم حسین فروزنده در دور نخست به مصاف دولت آیداربکوف از قرقیزستان می‌رود. وی در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان نمایندگان هند و ازبکستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند. حامد عبدولی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با هوژی هائو از چین سرشاخ می‌شود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان حریف ازبکستانی و عربستانی با حریف هندی می‌رود.

رقابت‌های اوزان فوق از صبح فردا (چهارشنبه) برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید