تاریخ: ۱۵:۴۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجمع عمومی سالیانه فدراسیون اسکواش با ریاست ژاله فرامرزیان معاون منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با حضور پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی به عنوان نماینده کمیته و سایر اعضا در هتل المپیک برگزار شد. سلیمانی در این مجمع از زحمات ۲۰ رییس فعال تر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجمع عمومی سالیانه فدراسیون اسکواش با ریاست ژاله فرامرزیان معاون منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با حضور پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی به عنوان نماینده کمیته و سایر اعضا در هتل المپیک برگزار شد.مجمع فدراسیون اسکواش برگزار شد/ سلیمانی: 4 رئیس هیات غایب کناره گیری کنند

سلیمانی در این مجمع از زحمات ۲۰ رییس فعال تر هیات های استانی تشکر کرد و آنها را عامل و یار فدراسیون ‌و‌ موجب مباهات و دلیل  پیشرفت اسکواش ایران در سال های اخیر  گذشته دانست.

همچنین سلیمانی در این مجمع از استقبال استان ها در بحث استعدادیابی تشکر کرد و این موضوع را برای آینده اسکواش بسیار مهم دانست.

سلیمانی در این مجمع طرح جالبی را مطرح‌ کرد و اعلام نمود غیبت اعضا در مجمع فدراسیون که سالی یکبار با حضور اعضا و معاون وزیر تشکیل می شود، به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و در این زمینه اطلاع رسانی دقیق انجام شده است. بر همین اساس سلیمانی اعلام کرد ۴ نفر از روسای هیات های غایب در این مجمع، با هماهنگی با مدیرکل استان از مسولیت خود کناره گیری نمایند در غیر اینصورت فدراسیون قطع ارتباط می کند!

این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه‌های سال جاری انجام شد که ضمن ارائه به مجمع مورد تأیید قرار گرفت.

اعضای مجمع پس از ارائه نقطه نظرات خود در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای این رشته، راهکارها و پیشنهاداتی را مطرح کردند.

همچنین خزانه‌دار و بازرس فدراسیون گزارش خود را در حضور اعضاء مجمع ارائه کردند و مورد تأیید و تصویب مجمع واقع شد.

*تصمیم گیری درباره لیگ اسکواش در مجمع سازمان لیگ

مجمع سازمان لیگ فدراسیون اسکواش در کمیته ملی المپیک تشکیل شد. این مجمع با ریاست مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون و‌ دبیری مجید جلیلی قاضی زاده رییس سازمان لیگ و حضور دبیر سازمان لیگ الهام‌ رمضانی و  نمایندگان تام الاختیار  باشگاه های اسکواش که  عمدتا بخش خصوصی  هستند، برگزار شد.
امسال علاوه بر اعلام آمادگی باشگاه ها در دسته برتر و دسته یک و برگزاری جام حذفی، در خصوص برگزاری لیگ جوانان اعضا به نتیجه نرسیدند که به جلسات بعدی و نظرات فنی تر موکول شد.
امسال برای نخستین بار رشته راکتبال لیگ‌کشوری برگزار می کند و سه هیات اصفهان و تهران و خراسان جنوبی برای میزبانی اعلام آمادگی کردند  که پس از تصمیم نهایی، میزبانی تهران قطعی شد. در همین راستا تعداد ۳۰ باشگاه در اسکواش و‌ ۷ باشگاه در راکتبال برای حضور در رقابت های این فصل اعلام آمادگی کردند.
در لیگ اسکواش دانشگاه آزاد غایب بزرگ بود ولی مراکز تجاری مهرسال امسال با دو تیم‌در لیگ برتر ورود کرد.

پاسخی بگذارید