تاریخ: ۱۵:۳۷ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ راهی شیکاگو شد. در همین راستا قرار بود افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال که یک ماه از دوران سرپرستی قانونی وی هم گذشته به آمریکا برود تا در کنار ملی‌پوشان باشد. داوری اعلام کرده که به دلیل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ راهی شیکاگو شد. در همین راستا قرار بود افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال که یک ماه از دوران سرپرستی قانونی وی هم گذشته به آمریکا برود تا در کنار ملی‌پوشان باشد.سفر داوری به شیکاگو لغو شد/ سرپرست غیرقانونی وظیفه‌اش را هم انجام نداد!

داوری اعلام کرده که به دلیل معطلی کاروان والیبال ایران در فرودگاه آمریکا به این سفر نخواهد رفت. پیش از این داوری در مصاحبه‌ای در توجیه سفرش گفته بود که وظیفه‌اش است تا در کنار ملی‌پوشان باشد، اما حالا سرپرست فدراسیون والیبال به وظیفه‌ای که خودش برای خودش تعریف کرده بود هم عمل نکرد.

حال اینکه لغو سفر داوری به شیکاگو چه ضربه‌ای را می‌تواند به مقصران اتفاقات فرودگاه آمریکا بزند، سوالی است که شاید سرپرست فدراسیون بهتر از هر کسی بتواند به آن پاسخ دهد.

اگر بحث شرافت و آبروی ایران برای داوری مطرح بود، بدون شک اقدامات مفیدتری می‌توانست صورت بگیرد تا مسئولان آمریکایی بدانند هر برخورد خارج از عرفی با ایران برا‌یشان هزینه سنگینی خواهد داشت؛ نه سرپرست فدراسیون والیبال سفرش را لغو کند!

پاسخی بگذارید