تاریخ: ۱۵:۰۵ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسئولان باشگاه استقلال مدتی است در انتظار مذاکرات جدی با روزبه چشمی هستند اما تاخیر در زمان حضور این بازیکن در ایران و همچنین اتفاقاتی که بعد از بازگشت وی به تهران رخ داده است باعث شد تا مسئولان باشگاه استقلال با رضا اسدی هافبک سایپا به صورت جدی وارد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسئولان باشگاه استقلال مدتی است در انتظار مذاکرات جدی با روزبه چشمی هستند اما تاخیر در زمان حضور این بازیکن در ایران و همچنین اتفاقاتی که بعد از بازگشت وی به تهران رخ داده است باعث شد تا مسئولان باشگاه استقلال با رضا اسدی هافبک سایپا به صورت جدی وارد مذاکره شوند.مذاکرات جدی استقلال و اسدی/چشمی رفتنی شد؟

استقلالی‌ها در این مدت و بعد از بازگشت چشمی به تهران منتظر شدم تا این بازیکن با این باشگاه وارد مذاکره شود اما این اتفاق به صورت جدی رخ نداده تا مسئولان باشگاه استقلال به فکر جایگزین بازیکن باشند.

در این بین استقلالی ها با رضا اسدی و مدیر برنامه‌های این بازیکن طی روزهای گذشته صحبت کرده به بعد پیشنهاد خود را به هافبک سایپا ارائه کرده‌اند. قرار است امروز نشستی با حضور اسدی و مسئولان استقلال برگزار شود و در مورد جایگزینی این بازیکن به جای چشمی تصمیم نهایی اتخاذ شود.

پاسخی بگذارید