مربی مازندرانی تیم ملی پیشکسوتان ایران
تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
مسابقات فوتبال جهانی تایلند از کیفیت بالایی برخوردار بود

مربی مازندرانی تیم ملی پیشکسوتان ایران گفت: بازی‌های جهانی تایلند در سطح بالایی برگزار شد و ایران موفق شد بعد سال‌ها قهرمانی را از انگلستان در بیاورد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،چهاردهمین دوره مسابقات جهانی پیشکسوتان به میزبانی تایلند برگزار شده بود که نکته قابل توجه در تیم ملی پیشکسوتان حضور مازندرانی‌های این تیم بود که موفق شدند به‌عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کنند که یکی از این مازندرانی‌های حاضر حسین یزدانی مربی مازندرانی تیم ملی بود.

مربی تیم ملی پیشکسوتان ایران در گفت‌وگویی در خصوص مسابقات جهانی تایلند اظهار کرد: مسابقات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و توانستیم بعد از سه سال قهرمانی را از چنگ انگلیسی‌ها در بیاوریم.

یزدانی افزود : با وجود اینکه سنی از بازیکنان گذشته بود اما پیشکسوتان ایران شادابی و تراوت خاصی داشتند و با کیفیت بالایی نسبت به سایر تیم‌ها موفق شدیم به عنوان قهرمانی در مسابقات جهانی تایلند برسیم.

مربی تیم ملی پیشکسوتان ایران اظهار کرد: بر خلاف صحبت‌های مطرح شده، سطح کیفی این مسابقات خیلی بالا بود و تیم‌ها در بهترین شرایط آمادگی قرار داشتند و از کشورهای مختلف هم در این رقابت‌ها حضور داشتند که همین امر سبب با کیفیت تر شدن این مسابقات شده بود.

وی ادامه داد: تیم ملی پیشکسوتان آمریکا، انگلستان، اسکاتلند، نیوزلند، ایتالیا و چند تیم کشورهای سرشناس دیگر از جمله تیم‌هایی بودند که در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ بانکوک حضور داشتند.

یزدانی در پایان گفت: امیدوارم این موفقیت‌ها و کسب مدال‌های آسیایی و جهانی برای ورزش استان مازندران تداوم داشته باشد و ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی تعداد مدال‌آوری‌هایشان را در سال ۹۸ نسبت به سال گذشته افزایش دهند.

پاسخی بگذارید