تاریخ: ۲۱:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
نام نویسنده: علی احمدی

شایعاتی مبنی بر انتخاب معاون جدید حقوقی ، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش به گوش می‌رسد که شنیده شده تقی‌زاده برای این پست در نظر گرفته شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از استعفای امیررضا خادم از معاونت پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش، وزیر ورزش وجوانان در حکمی هادی حسینی را به عنوان معاون جدید و جایگزین خادم معرفی کرد. اگر چه از همان زمان ورود حسینی به وزارت ورزش شایعاتی مطرح بود مبنی بر اینکه وی قصد فعالیت دوباره در مجلس را دارد.

با توجه به مطرح شدن موضوع استیضاح وزیر ورزش و جوانان، چند ماه بعد از زمزمه حضور حسینی به عنوان معاون جدید، در نهایت سلطانی‌فر تصمیم خود را علنی کرد و هادی حسینی به عنوان معاون جدید پارلمانی معرفی شد. این در حالی است که بعد از مدتی وی به دلیل تصمیم برای کاندیداتوری انتخابات مجلس، استعفای خود را اعلام کرد.

با توجه به اینکه مدتی از بلاتکلیفی معاونت حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش می‌گذرد، شنیده شده جمشید تقی‌زاده از مدیران قدیمی ورزش کشور که در دوره سعیدلو و علی آبادی در ورزش سمت های مهمی داشت، برای این پست در نظر گرفته شده است.

تقی‌زاده پیش از این سابقه فعالیت در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و سازمان تربیت بدنی را در کارنامه داشته است. مسئول مرکز توسعه ورزش حرفه ای سازمان تربیت بدنی، رئیس کمیسیون ماده پنج در امور باشگاههای کشور, رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد، سرپرست فدراسیون ژیمناستیک و نایب رئیس کنفدراسیون آسیا و رئیس مرکز غرب آسیا، عضوهیأت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، عضو هیأت مدیره صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و… از جمله سمت های ورزشی تقی زاده بوده و به نظر می رسد او بار دیگر قصد دارد به حوزه مدریت ورزشی بازگردد.

پاسخی بگذارید