به ریاست محمدحسن انصاریفرد
تاریخ: ۲۱:۱۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
نام نویسنده: علی احمدی
جلسه کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار شد

هفتمین نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در ساختمان سازمان لیگ فوتسال برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی از ساعت ۱۴ امروز (سه شنبه) به ریاست محمدحسن انصاریفرد و با حضور ابراهیم شکوری -سرپرست دبیرکلی فدراسیون و اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و و حمید شاندیزی ، محمد هاشم زاده و علی صانعی آغاز و تصمیمات زیر اتخاذ شد:

۱- درخصوص عملکرد تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال در مسابقات آسیایی تبریز حمید شاندیزی و محمد هاشم زاده گزارشی از عملکرد خود ارائه و دلایل عدم صعود تیم به فینال مسابقات را اعلام کردند. پس از آن اعضای کمیته فنی و توسعه سوالاتی را درخصوص بازیهای تیم در مسابقات و به خصوص مقابل تیم ژاپن مطرح کردند که از سوی کادرفنی این تیم پاسخ داده شد. درنهایت مقرر شد درجلسه بعدی کمیته فنی و توسعه در خصوص ادامه کار با مربیان فعلی و یا مربیان و گزینه‌های دیگری به بحث و بررسی پرداخته و نتایج آن اعلام شود.

۲- درخصوص برنامه ریزی و پیشنهادات مربوطه به دور بعدی مسابقات آسیایی زیر ۲۰ سال در این نشست بحث و تبادل نظر و مقرر شد که اعضای کمیته فنی و توسعه نظرات خود را به صورت مکتوب ارائه کنند تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

۳- ضمن اینکه شهریاری -رییس کمیته فوتبال ساحلی درباره آخرین اقدامات پیرامون تیم ملی فوتبال ساحلی گزارشی ارائه کرد و درباره گزینه‌های سرمربیگری پیشنهادات مربوطه از طریق ایشان و سایر اعضای کمیته فنی و توسعه مطرح شد. در نهایت انتخاب سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال ساحلی به جلسه آینده موکول شد.

پاسخی بگذارید