تاریخ: ۱۴:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی

قهرمان سنگین وزن انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: با توجه به مصدومیتی که از ناحیه کمر داشتم به زور مسکن در انتخابی تیم ملی کشتی گرفتم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پرویز هادی درباره عملکردش در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: یک هفته قبل کمرم شدیدا گرفت به طوری که حتی نمی توانستم تکان بخورم و راه بروم و به زور مسکن کشتی گرفتم.

وی ادامه داد: خدا را شکر نسبت به آسیب‌دیدگی و آمادگی که داشتم از عملکردم راضی بودم و امیدوارم در مدت باقی‌مانده در اردوهای تیم ملی بتوانم به آمادگی مناسبی برسم.

دارنده مدال برنز جهان درباره خداحافظی کمیل قاسمی گفت: کمیل از افتخارات ورزش و کشتی ایران به خصوص سنگین وزنها است. خیلی دوستش دارم، ۱۵ سال در اردوهای تیم ملی با هم زندگی کردیم. امروز از خداحافظی او خیلی ناراحت شدم. وقتی یک قهرمان از دنیای قهرمانی خداحافظی می کند ناراحت کننده است.

هادی درباره حرکتی که در خداحافظی کمیل قاسمی انجام داد و او را دور تشک چرخاند، عنوان کرد: وظیفه‌ام بود و کاری نکردم. کمیل دوست و برادر من است و امیدوارم در سایر مراحل زندگی از این به بعد موفق باشد.

وی درباره برنامه اش برای حضور در مسابقات جهانی گفت: تلاش می کنم ابتدا یک مدال خوشرنگ تر از سال گذشته را همراه با سهمیه المپیک که از کسب مدال مهمتر است به دست آوردم. امیدوارم تمام اعضای تیم موفق به کسب سهمیه و افتخار آفرینی شوند.

پاسخی بگذارید