تاریخ: ۱۴:۴۴ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در پست دروازه‌بانی، هافبک وسط و فوروارد نیاز به جذب بازیکن دارد و مدیران باشگاه حتما باید در این زمینه اقدام کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص اینکه فکر می‌کند استقلال در کدام پست‌ها نیاز به بازیکن دارد، گفت: تا اینجای نقل و انتقالات استقلال بازیکنان مدنظرش را جذب کرده ولی به نظرم یک هافبک نفوذی به جای پاتوسی یا خود این بازیکن نیاز دارد. البته ما فرشید اسماعیلی، رضا آذری و رضا کریمی را داریم اما من مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را می‌بینم.

وی افزود: از طرف دیگر اگر قائدی را فوروارد  ندانیم استقلال فقط دو مهاجم به نام تبریزی و باقری دارد که این دومی هر وقت فصل گذشته بازی کرد هم گل زد و هم پاس گل داد. مرتضی تبریزی هم اگر از نظر روانی تقویت شود مهاجم خوبی است اما باز هم در این پست احساس نیاز می‌کنم و معتقدم تیم به یک فوروارد گردن کلفت بلند قد، استارتر و بازیکنی شبیه به اوساگونایذوب‌آهن نیاز دارد. شما دیدید این بازیکن فصل قبل حتی مقابل پای مدافعان حریف با سر گل می‌زد و ما به چنین مهاجمی نیاز داریم.

پیشکسوت تیم استقلال تاکید کرد: در پست وینگر بازیکنان خوبی مثل محسن کریمی، مهدی قائدی، شجاعیان و علی دشتی وجود دارند که می‌توانند گره کار را باز کنند.

فریبا در ادامه با اشاره به نیاز استقلال به یک دروازه‌بان گفت: قرارداد حسینی تمدید شده ولی مطمئنا استقلال نیاز به یک دروازه‌بان خوب دارد؛ اگر چه شنیده‌ام گلر امیدهای استقلال گلر خوبی است اما اگر خدای نکرده مصدومیت یا محرومیت برای گلراصلی بوجود بیاید باید دروازه‌بانی داشته باشیم که در حد نام استقلال باشد. استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان تیم‌های معمولی نیستند و باید گلر ششدانگ داشته باشند.

وی در ادامه درخصوص اینکه چه تیم‌هایی را مدعی می‌بیند گفت: به اعتقاد ما کار همه تیم‌ها در فصل آینده سخت است. در لیگ آینده ۶-۵ تیم مدعی قهرمانی داریم که ذوب آهن را هم باید به آنها اضافه کرد. استقلال،‌سپاهان، پرسپولیس، پدیده، تراکتورسازی و ذوب‌آهن مدعیان  قهرمانی هستند که تیم‌های میانه جدول هم برای همین مدعیان قهرمانی کار را سخت خواهند کرد. فصل آینده قطعا لیگ سختی داریم و من فقط از فدراسیون خواهش می‌کنم در بحث چیدمان داوری‌ها دقت  کنند ضمن آنکه سخت‌گیری‌های فدراسیون برای محرومیت‌ها کار بسیار درستی است چون ما باید کم‌کم به لیگ ‌های معتبر دنیا برسیم.

پیشکسوت تیم استقلال با اشاره به صحبت‌های اخیر مهدی تاج درمورد مشکلات برگزاری لیگ گفت: ای کاش آقای تاج درمورد بدهی‌های باشگاه‌ها هم صحبت کند و یکبار برای همیشه کاری کند که این بدهی‌ها تمام شود؛ مثلا از سه ماه قبل از پایان لیگ اعلام کند که تیم‌های بدهکار نمی‌توانند فصل آینده بازی کنند درست مثل والیبال. به قول ما قدیمی‌ها بدهی‌ها باید صفر شود و البته قبول دارم این کار بسیار بسیار سخت است ولی فدراسیون می‌تواند قانونی بگذارد که تیم‌ها مثلا ۳۰ درصد بدهی‌شان را همه ساله تسویه کنند. این خیلی بد است که همه چای دنیا بنویسند باشگاه‌های ایرانی بدهکار هستند.

پاسخی بگذارید