تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی

تلاش عجیب برخی از افراد درون باشگاه برای دور کردن گزینه‌های سرمربی‌گری از پرسپولیس و انتخاب گزینه مدنظر خود باعث شده تا پروسه انتخاب جانشین برانکو بسیار طولانی‌تر از حد معمول شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با وجود اینکه نزدیک به ۱۰ روز از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس می‌گذرد اما مسئولان این باشگاه هنوز موفق به انتخاب جانشین این مربی نشدند و این در حالی است که هر روز نام جدیدی برای هدایت پرسپولیس در رسانه‌های رسمی و فضای مجازی منتشر می‌شود. البته در یکی دو روز اخیر صحبت‌های زیادی درباره انتخاب گابریل کالدرون  سرمربی آرژانتینی به جای برانکو به  گوش می‌رسد اما با وجود این اخبار و شایعات هنوز چیزی مشخص نیست.

موضوع جالب توجه این است که پس از بازگشت مدیران پرسپولیس از استانبول و انجام مذاکرات فشرده با ۶ گزینه سرمربی‌گری، هنوز وعده مدیرعامل برای معرفی سرمربی پس از ۴۸ ساعت فرا نرسیده هر چند که به نظر می‌رسد تا امروز یا نهایتاً‌ فردا نام سرمربی جدید باید اعلام شود. از درون باشگاه خبر می‌رسد که برخی افراد پرنفوذ به دنبال حمایت از گزینه مدنظر خود برای سرمربی‌گری پرسپولیس هستند و می‌خواهند به هر طریق ممکن سایر گزینه‌ها را از دور خارج کنند.

در جدیدترین اتفاق هم عنوان شده که کالدرون  به دلیل برخی مسائل نمی‌تواند در پرسپولیس فعالیت کند!  عده‌ای با به راه انداختن چنین فضایی می‌خواهند این مربی آرژانتینی را از پرسپولیس دور کنند. همان طور که برخی‌ها چاچیچ کروات را گزینه مورد اعتماد برانکو معرفی می‌کردند تا او را به پرسپولیس نزدیک‌تر کنند. نیت این افراد کاملاً رسانه‌ای شده و به بیرون درز کرده است. درباره کاررا ایتالیایی هم صحبت‌هایی مطرح شد که او پول هنگفتی از پرسپولیس طلب کرده و این در حالی است که کار او تا حد زیادی با سرخ‌پوشان به اتمام رسیده بود اما با طرح چنین شایعاتی برخی تلاش کردند تا این مربی ایتالیایی را از قهرمان سه فصل اخیر لیگ برتر دور کنند.

در حال حاضر هواداران پرسپولیس منتظر مطرح شدن نام سرمربی فصل بعدی خود هستند و شاید این موضوع می‌طلبد که مسئولان این باشگاه با جدیت بیشتری کار را پیش ببرند. زمان به سرعت برای پرسپولیس در حال سپری شدن است و به دلیل فضای شیشه‌ای که با وجود شبکه‌های مجازی به وجود آمده دیگر برخی نمی‌توانند با پنهان‌کاری به اهداف عجیب خود برسند. اگر انتخاب مسئله‌داری انجام شود بدون تردید قضاوت‌های افکار عمومی و رسانه‌ها شرایط را سخت‌تر و بدتر خواهد کرد و آن زمان مدیران باشگاه پرسپولیس باید پاسخ قانع‌کننده‌ای برای افکار عمومی داشته باشند. در شرایط فعلی و با رفتن برانکو و پس از جو ملتهبی که در پرسپولیس به راه افتاد، فقط انتخاب یک گزینه اصلح می‌تواند هواداران این تیم را آرام و راضی کند هر چند که پر کردن جای برانکو با همه ایرادهایی که داشت، کار سختی خواهد بود. آن هم در حالی که برانکو زمانی به پرسپولیس آمد که این تیم حال و روز خوبی نداشت و انتظاری هم از سرخ‌پوشان نمی‌رفت، اما او تیمی را به یادگار گذاشت که سه قهرمانی متوالی لیگ برتر را تجربه کرده و انتظارات هواداران از پرسپولیس بسیار بیشتر از هر دوره دیگری شده است.

پاسخی بگذارید