سخنگوی هیأت بسکتبال مازندران خبر داد
تاریخ: ۸:۴۵ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
حضور ۱۵ بسکتبالیست در اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان ۲۰۲۰

سخنگوی هیأت بسکتبال مازندران گفت: ۱۵ بسکتبالیست جوان دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان ۲۰۲۰ از سوم تا ششم تیر امسال در استان در حال برگزاری است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدامین اصالت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان در مازندران، اظهار کرد: اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان ۲۰۲۰ ایران به میزبانی مجموعه ورزشی کاله در شهرستان بابل در حال برگزاری است.

وی افزود: در این مرحله از اردوی تیم ملی ۱۵ ورزشکار حضور دارند و تمرینات از بعدازظهر روز دوشنبه سوم تیر ماه آغاز شده و تا عصر روز پنج‌شنبه ششم تیر امسال ادامه دارد.

سخنگوی هیأت بسکتبال مازندران با بیان اینکه ۶ بسکتبالیست از باشگاه کوچین در این اردوی آماده‌سازی حضور دارند، یادآور شد: پارسا فلاح بسکتبالیست آملی با جلب نظر کادر فنی در این اردوی حاضر است و توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارد.

این مسؤول با اعلام اینکه محمدرضا نوری مربی نام‌آشنای مازندرانی و اهل شهرستان بابل در رأس کادر فنی به عنوان سرمربی هدایت تمرینات ورزشکاران را عهده‌دار است، گفت: در کادر فنی این تیم مجید کرم‌علی ناظر به عنوان سرپرست، علی‌محمد خان‌محمدی به عنوان مربی، سینا اسفندیارپور به عنوان آنالیزور و آرمین سلیمان‌زاده به عنوان بدنساز تلاش دارند.

پاسخی بگذارید