از نگاه دوربین طالبیان :
تاریخ: ۱۲:۵۶ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
نام نویسنده: احمد قربانی
مراسم معارفه سرمربی نساجی  قائشمهر برگزار شد

مراسم معارفه محمدرضا مهاجری در تالار کریم خان قراخیل با حضور مسئولان ورزشی این استان مازندران، باشگاه و هواداران فوتبال در نهایت انجام شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در این مراسم محمدرضا مهاجری به گفتگو با علاقمندان نشست و برای دقایقی در کنار قنبری نماینده تام الاختیار مالک جدید باشگاه نساجی سخنرانی انجام داد‌.

این مراسم به دلیل اینکه مهاجری در کلاس‌های مربیگری شهر تهران شرکت می‌کند با تاخیر چند ساعته برگزار گردید. گفتنی است تمرین این تیم به خاطر تاخیر سرمربی جدید نساجی‌چی‌ها لغو شد. قنبری در این مراسم از هواداران تیم نساجی درخواست کرد که تیم را برای دستیابی به موفقیت حمایت کنند.
شب گذشته مراسم معارفه محمدرضا مهاجری در تالار کریم خان قراخیل قائمشهر با حضور مسئولان ورزشی استان، باشگاه و هواداران فوتبال انجام شد.مهاجری سرمربی جدید نساجی ضمن گفتگوی صمیمانه با حاضرین در این مراسم معارفه، برای دقایقی برنامه های خود را برای حضور قدرتمندانه این تیم ریشه دار در لیگ برتر فوتبال تشریح کرد.

قنبری نماینده تام الاختیار مالک جدید باشگاه نساجی نیز در سخنانی وضعیت آینده باشگاه را ترسیم کرد و تاکید کرد با همدلی و همکاری می توان به موفقیت رسید.

وی از هواداران پر شور تیم نساجی نیز درخواست کرد که حمایت های خود را در جهت حضور قدرتمندانه این تیم در فصل آینده لیگ برتر داشته باشند تا نساجی به جایگاه شایسته خود در فوتبال کشور برسد.

پاسخی بگذارید