یک گام تا سقوط ؛
تاریخ: ۲۳:۲۳ :: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
سریال باخت های مکرر سپیدار قائمشهر در لیگ برتر

تیم سپیدار قائمشهر در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان بازی را به تیم همیاری ارومیه واگذار کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم سپیدار قائمشهر روز جمعه در دیدار خانگی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم همیاری ارومیه بود و در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ بازی را به تیم حریف واگذار کرد.

در نیمه اول گل های همیاری ارومیه را سید راضیه موسوی در دقیقه ۱۵ و سمیرا اسماعیلی در دقیقه ۳۲ به ثمر رساندند.

در نیمه دوم گل های تیم سپیدار قائمشهر را هادیه کرد در دقیقه ۶۵ و زینب اسماعیلی جویباری در دقیقه ۸۶ به ثمر رساندند و گل سوم تیم همیاری ارومیه را هم فاطمه شبان در دقیقه ۷۰ به ثمر رساند.

در هفته هجدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان؛ تیم همیاری ارومیه مقابل تیم راه یاب ملل مریوان قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر چهار بازی را به تیم حریف واگذار کرد. این تیم تا هفته هجدهم رقابتها با ۱۷ امتیاز در رده هشتم جدول قرار داشت.

تیم سپیدار قائمشهر هم در هفته هجدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان مقابل تیم زاگرس شیراز قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر یک بازی را به تیم حریف واگذار کرد. این تیم تا هفته هجدهم رقابتها با چهار امتیاز در رده یازدهم جدول قرار داشت.

در رقابت های فوتبال برتر بانوان ایران ۱۲ تیم شرکت دارند و به صورت دوره ای با هم بازی می کنند و در پایان نیز ۲ تیم انتهای جدول راهی دسته یک می شوند که خطر سقوط تیم سپیدار قائمشهر را تهدید می کند.

رضایت مندی سرمربیان تیم های فوتبال همیاری و سپیدار از بازیکنانشان

**باخت حق تیم سپیدار قائم شهر نبود

سرمربی تیم بانوان سپیدار قائم شهر گفت: بازیکنان این تیم در مقابل تیم همیاری ارومیه فوق العاده خوب بازی کرده‌اند و ۲ گل زدند، حقمان باخت نبوده است.

سارا آذری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: متأسفانه در بازی فوتبال فراز و نشیب‌های فراوانی وجود دارد ما نمی‌توانیم اتفاقات رخ داده را پیش بینی کنیم بلکه باید در هر بازی امتیازی را که کسب می‌کنیم، قبول کنیم.

سرمربی تیم سپیدار قائم شهر با بیان اینکه فصل دوم را با سختی‌های فراوانی پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: بازیکنان این تیم اکثراً کم سن و سال هستند، آنان خوشبختانه با این سن کم هنوز جا نزده‌اند و با غیرت بازی می‌کنند، من از آنان رضایت کامل دارم.

آذری در خصوص تیم همیاری ارومیه، گفت که تیم همیاری ارومیه در میانه جدول است، این تیم چندین سال در لیگ برتر است و بازیکنان قدرتمندی را دارد.

سرمربی تیم سپیدار قائم شهر یکی از ضعف تیم خود را ضربات ایستگاهی اعلام کرد و گفت که ضعف در ضربات ایستگاهی باعث شد تا شرایط برایمان در بازی سخت شود.

وی با بیان اینکه به بازی‌های آینده چشم دوخته‌ایم، افزود: هر چند بازی‌های سختی را پیش رو داریم، اما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.

** گرمای شرجی در قائمشهر مانع از گل‌های بیشتر تیم ما شد

سرمربی تیم فوتبال بانوان همیاری ارومیه، گفت: گرمای شرجی هوا در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر مانع از گل‌های بیشتر تیم ما به تیم سپیدار قائم شهر شده است.

الناز دواتگر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: گرمای شرجی هوا در شهرستان قائم شهر باعث کم آوردن نفس بازیکنان تیم ما شد اما با این حال موفق شدند سه بار دروازه تیم حریف را باز کنند.

وی با اعلام اینکه در بازی مقابل تیم سپیدار قائم شهر ما با سه مصدوم و یک محروم مواجه بوده‌ایم، گفت: با این اوصاف از بازیکنان تیم خودم راضی هستم اما بازیکنانم آنگونه که باید نتوانستند تاکتیک های خود را عملیاتی کنند.

سرمربی تیم همیاری ارومیه با اشاره به اینکه تیم سپیدار قائمشهر امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشت، بیان کرد: بازیکنان تیم سپیدار قائم شهر به نسبت نیم فصل اول عالی عمل کرده‌اند و امروز گویا ما با بازیکنان جدیدی مواجه بوده‌ایم.

دواتگر گفت: تمام تلاشمان را برای رسیدن به رده بالاتر به کار خواهیم گرفت، اما در حال حاضر اختلاف تیم ما با تیم رده هفتم بسیار بالا است و ما باید سه بازی را بدون باخت پشت سر بگذاریم تا بتوانیم به رده بالاتر صعود کنیم.

وی بازی‌های پیش رو تیم خود را سخت تلقی کرد و گفت که بازی بعدی تیم ما با تیم شهرداری سیرجان است و بازی سختی پیش رو داریم.

پاسخی بگذارید