نجاریان خبر داد :
تاریخ: ۲۳:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
نام نویسنده: علی احمدی
میزبانی ساری از مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور/ ۱۴ تیر آغاز لیگ برتر فوتسال کشور

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری گفت: مراسم قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور فردا یکشنبه به میزبانی باشگاه شهروند ساری برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید نجاریان امروز در گفت وگویی با بیان اینکه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با حضور مدیرعامل باشگاه‌ها حاضر در لیگ به میزبانی باشگاه شهروند ساری برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مراسم فردا یکشنبه نوزدهم خرداد در ساری برگزار می‌شود.

وی افزود: برای نخستین‌بار است که میزبانی مراسم قرعه‌کشی فوتسال خارج از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به میزبانی شهرستان ساری برگزار می‌شود.

عضو هیات رئیسه فوتسال کشور از حضور مسؤولان فدراسیون در مراسم هم‌اندیشی و قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال خبر داد و افزود:  جلسه هم‌اندیشی مدیرعامل باشگاه‌ها جهت برگزاری شایسته مسابقات فصل جدید از ساعت ۱۱ صبح و  مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها نیز از ساعت ۱۵ در ساری برگزار می‌شود.

نجاریان در ادامه از پخش زنده مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۵ از شبکه استانی تبرستان خبر داد و گفت: قرار است فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ۱۴ تیر ماه به صورت رفت و برگشت با حضور ۱۴ تیم برگزار شود.

وی در پایان از حضور رضا لک به عنوان سرمربی شهروند ساری خبر داد و خاطرنشان کرد: شهروند ساری یکی از تیم‌های باسابقه و ریشه دار فوتسال باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود که در تمامی اداور لیگ برتر حضوری مستمر داشته است.

پاسخی بگذارید