بعد از عمل جراحی؛
تاریخ: ۲۲:۳۹ :: ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
فاطمه چالاکی از بیمارستان مرخص شد !

برادر فاطمه چالاکی گفت که خواهرش پس از آن که روز شنبه چهارم خرداد ماه جاری از ناحیه چشم راست مورد عمل جراحی قرار گرفت و وضعش رو به بهبودی گذاشت ، هم اکنون از بیمارستان مرخص شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فاطمه چالاکی عصر روز جمعه سوم خرداد ماه در پی تصادف در جاده محمودآباد مازندران از ناحیه چشم راست دچار آسیب دیدگی شدید شده بود.

این ملی پوش مازندرانی بلافاصله بعد از تصادف به بیمارستان فارابی تهران منتقل شد و در روز شنبه چهارم خرداد ماه زیر تیغ جراحان رفت و اولین عمل چشم را انجام داد.

تورج چالاکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : خواهرم فاطمه شب گذشته (سه شنبه) با تشخیص پزشک معالج از بیمارستان مرخص شد و هم اکنون حس بیناییش نسبت به نور واکنش نشان می دهد.

وی با اعلام اینکه هم اکنون حال خواهرش خوب است و شرایط روحی مناسبی دارد ، گفت : با تشخیص پزشک معالح ، خواهرم فعلا از بیمارستان مرخص شد تا التهاب چشمش بعد از عمل اول تمام شود و بتوانند برای عمل دوم آماده شود.

برادر فاطمه چالاکی با بیان اینکه شنبه صبح خواهرش را برای معاینه به بیمارستان فارابی می برد ، افزود : عمل بعدی فاطمه احتمالا روز شنبه یازدهم خرداد ماه انجام خواهد شد و وی برای بار دوم زیر تیغ جراحان قرار می گیرد.

فاطمه چالاکی از قهرمانان با اخلاق قائمشهر است که مدال برنز بازی‌های آسیایی گوانگ ژو ۲۰۱۰ و این چون ۲۰۱۴ و نقره کاراته وان ۲۰۱۳ اوکیناوا ژاپن را در کارنامه دارد.

پاسخی بگذارید