تاریخ: ۱۹:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هافبک فصل گذشته استقلال بدون برگزاری حتی یک دقیقه بازی فصل را به اتمام رساند و مشخص نیست سرنوشت او در این تیم چه می شود.

مرتضی آقاخان به عنوان یکی از ستاره های لیگ هفدهم در لیگ هجدهم از پیکان به استقلال آمد تا یکی از مهمترین خرید های آبی ها به نام او رقم بخورد اما این بازیکن در همان هفته‌های ابتدایی در اردوی آماده‌سازی آبی‌ها مصدوم شد و نیم فصل اول را از دست داد.

 

قرار بود در نیم‌فصل دوم نام آقاخان دوباره به لیست استقلال اضافه شود اما این بازیکن با بدشانسی در یکی از تمرین‌های این تیم مچ پایش آسیب دید و این بار هم مجبور شد تا پایان فصل به درمان مصدومیت خود بپردازد.

 

نکته مهم این است که آقاخان در ابتدای فصل گذشته قراردادی سه ساله با استقلال امضا کرد و بعد از اینکه در همان هفته‌های ابتدایی مصدوم شد نامش از لیست خارج شد اما دوباره قراردادش را برای ۴ سال دیگر با آبی‌ها تمدید کرد و به همین دلیل او با شروع لیگ نوزدهم دوباره باید در تمرین حاضر شود و خود را برای شروع فصل جدید آماده کند.

 

با این حال هنوز مشخص نیست که آیا کادر فنی استقلال تمایلی به ادامه حضور مرتضی آقاخان در استقلال دارند یا نه و بنابراین این بازیکن فعلاً شرایط مبهمی برای ادامه حضور در جمع آبی پوشان دارد.

 

در این بین گفته می‌شود ممکن است مدیران استقلال بخواهند این بازیکن را به باشگاه های دیگر واگذار کنند تا بتوانند از انتقال او سودی را نصیب تیم شان کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید