تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
نام نویسنده: sobhan

ستاره با تجربه و انگلیسی تیم نیویورک‌سیتی انگلیس در نقل و انتقالات زمستانی به لیگ برتر بازگشته و برای منچسترسیتی یکبار دیگر به میدان خواهد رفت. به گزارش مازند اسپرت ؛ مطبوعات انگلیسی پنج‌شنبه (امروز) در گزارش‌های عنوان کردند فرانک لمپارد در نقل و انتقالات زمستانی به لیگ جزیره باز خواهد گشت. این نشریات افزودند […]

ستاره با تجربه و انگلیسی تیم نیویورک‌سیتی انگلیس در نقل و انتقالات زمستانی به لیگ برتر بازگشته و برای منچسترسیتی یکبار دیگر به میدان خواهد رفت.

خبرگزاری فارس: لمپارد زمستان به لیگ برتر باز‌می‌گردد

به گزارش مازند اسپرت ؛ مطبوعات انگلیسی پنج‌شنبه (امروز) در گزارش‌های عنوان کردند فرانک لمپارد در نقل و انتقالات زمستانی به لیگ جزیره باز خواهد گشت.

این نشریات افزودند ستاره ۳۷ ساله همچون سال گذشته که در خدمت منچسترسیتی قرارگرفت، بعد از بازگشت به صورت یار قرضی برای آبی‌های آسمانی شهر منچستر به میدان می‌رود.

این اتفاق در حالی صورت می‌گیرد که لمپارد در مدت چند ماه گذشته که در لیگ حرفه‌ای ایالات متحده آمریکا حضور یافته، بیشتر مصدوم بوده و تنها در ۹ بازی تیمش را همراهی کرده و توانسته ۳ گل در این لیگ موسوم به MLS بزند.

لمپارد ۱۳ سال در سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۴ در تیم چلسی بازی کرد و به عنوان یک اسطوره مطرح شد. وی در فصل گذشته برای مدتی به صورت یار قرضی نیویورکی‌ها در اختیار من‌سیتی قرارگرفت و ۳۲ بازی انجام داد و ۶ گل زد.

پاسخی بگذارید