تاریخ: ۱۸:۴۸ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
نام نویسنده: علی احمدی

با وجود اعلام سازمان لیگ مبنی بر تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش جهان اصفهان بین پرسپولیس و سپاهان اما احتمال دارد مسئولان امنیتی با انجام این قانون موافقت نکنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد طبق آیین‌نامه مسابقات در بازی‌های جام حذفی به دلیل برگزاری یک مسابقه (تک‌حذفی) ظرفیت ورزشگاه‌ها به صورت مساوی بین تیم‌های میهمان و میزبان تقسیم می‌شود و این قانون باید در دیدار پرسپولیس و سپاهان در نیمه‌نهایی جام‌حذفی که قرار است روز ۸ خرداد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شود نیز باید اعمال شود. با این حال کنکاش خبرنگار خبرگزاری فارس نشان می‌دهد که به احتمال فراوان مسئولان امنیتی با انجام این قانون در بازی پرسپولیس و سپاهان موافقت نخواهند کرد و خواهان اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ هستند و معنایش این است که ۹۰ درصد سکوهای ورزشگاه نقش جهان به تماشاگران سپاهان اختصاص خواهد یافت و فقط ۱۰ درصد از ظرفیت این ورزشگاه در اختیار تماشاگران میهمان که پرسپولیس قرار می‌گیرد.

قرار است هفته آینده جلسه‌ای برگزار شود و در این نشست تصمیم نهایی در مورد تقسیم ظرفیت ورزشگاه بین تیم‌های میهمان و میزبان اتخاذ خواهد شد و مسئولان امنیتی با تقسیم ظرفیت ورزشگاه به طور مساوی مخالفت می‌کنند.

پاسخی بگذارید