تاریخ: ۹:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
نام نویسنده: sobhan

عصیان علیرضا حیدری علیه رسول خادم؟ ورزش > کشتی – علیرضا حیدری می گوید دیگر اجازه نمی دهد با نامش بازی کنند و روی گفته هایش به علیرضا رضایی و فدراسیون رسول خادم است. به گزارش مازند اسپرت ؛ علیرضا حیدری قهرمان محبوب کشتی ایران که ۲۰ ماه بدون حکم ، لقب نایب رئیسی فدراسیون کشتی را […]

عصیان علیرضا حیدری علیه رسول خادم؟

ورزش > کشتی – علیرضا حیدری می گوید دیگر اجازه نمی دهد با نامش بازی کنند و روی گفته هایش به علیرضا رضایی و فدراسیون رسول خادم است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ علیرضا حیدری قهرمان محبوب کشتی ایران که ۲۰ ماه بدون حکم ، لقب نایب رئیسی فدراسیون کشتی را یدک می کشید ، بعد از تعلل در امضای حکم نایب رئیسی اش ، از فدراسیون رسول خادم به شدت انتقاد کرد و گفت:«من حاضرم برای کشتی گیران بروم ، نان هم بگیرم اما نمی گذارم دیگر کسی با اسمم بازی کند.» او پیشتر هم به خبرآنلاین و در کافه خبر گفته بود آدم کسی نیست و اگر در کشتی مسئولیتی پذیرفته، برای این است که خدمت کند. او اما در اعتراض به این تعلل در صدور حکم مسئولیتش ، دعوت به جام شاهد را رد کرده و می گوید دیگر حاضر نیست تنها از اسمش هزینه شود. این در حالی است که رسول خادم قبل از قهر حیدری به خبرآنلاین گفته بود: « ایشان قهرمان ارزنده ما بوده و ما هم تلاش کردیم تا جایی که امکان دارد بزرگ های کشتی را در کنارمان داشته باشیم فدراسیون هم بر همین اساس این حکم را صادر کرده است. امیدواریم این حکم هرچه زودتر تائید شود.»

پاسخی بگذارید