مسابقات قهرمانی جهان 2019
تاریخ: ۲۱:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
جوادی نتیجه را به قهرمان تکواندو المپیک واگذار کرد/ حذف در یک قدمی سکو

پریسا جوادی تکواندوکار وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان در مسابقات جهانی برابر «جید جونز» انگلیسی نتیجه را واگذار کرد و در یک قدمی سکو از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ از روز چهارشنبه – ۲۵ اردیبهشت‌ماه با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی “منچستر” انگلیس آغاز و به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

امروز (جمعه – ۲۷ اردیبهشت‌ماه) و در سومین روز این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۷۴- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که امیرمحمد بخشی، ناهید کیانی و پریسا جوادی به عنوان نمایندگان این روز هستد.

پریسا جوادی نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم تکواندو کشورمان در مرحله یک‌چهارم برابر «جید جونز» انگلیسی دارنده ۲ طلای بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ و ۲۰۱۲، نقره و برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۱ و ۲۰۱۷، ۵ مدال طلا، نقره و برنز قهرمانی اروپا، ۱۴ مدال طلا، نقره و برنز گرندپری و نقره گرنداِسلم قرار گرفت؛ پریسا نتیجه را ۳۰ بر ۳ واگذار کرد تا در یک قدمی سکو از دور رقابت‌ها کنار برود.

نمانیده وزن چهارمی کشورمان در گام نخست «دزیره رولاف» از آمریکا را ۱۳ بر ۴ شکست داد؛ در ادامه «پاتریکا آدامکیویسز» از لهستان قهرمان اروپا ۲۰۱۸ و قهرمان و نایب قهرمان نوجوانان اروپا را در راند طلایی از پیش رو برداشت. سپس «جولانتا تارویدا» از لیتوانی نایب قهرمان اروپا ۲۰۱۸ را ۱۷ بر ۱۱ شکست داد. اما در مرحله یک‌چهارم نتیجه را برابر جونز واگذار کرد.

هدایت تیم زنان برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربیان است.

پاسخی بگذارید