تاریخ: ۱۴:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: برای تمدید قرارداد صحبت‌های خوبی داشتیم و اگر مشکلی نباشد هفته آینده جلسه نهایی را برگزار می‌کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،یحیی گل محمدی پس از برتری مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی خیلی حساسی بود و گرفتن سه امتیاز هدف  اصلی مان بود. باید می‌بردیم و سرنوشت سهمیه دست خودمان بود و خوشبختانه همین اتفاق هم افتاد. از خیلی‌ها باید تشکر و به خیلی ها خسته نباشید بگویم. ابتدا مردم خوب مشهد و هواداران مان که یک فصل سخت را کنار تیم بودند و انصافا با حمایت خودشان اصلی ترین دلیل موفقیت ما بودند. از بازیکنان باید تشکر کنم که با وجود سختی‌ها، مشکلات را یکی یکی پشت سر گذاشتند و نشان دادند که با همدلی می‌توانند به موفقیت برسند. از حمیداوی خیلی تشکر می‌کنم که در بهترین موقع آمد و کمک کرد و شاید اگر نبود این موفقیت هم به دست نمی‌آمد.

وی ادامه داد: خدارا شکر می‌کنم که لطف زیادی در حق ما داشت. از امام رضا هم تشکر می‌کنیم عنایت خاصی به تیم ما داشتند و سایه شان همیشه بالای سر ما بود و امیدواریم این موفقیت ادامه دار باشد. کار هنوز شروع شده و کارهای زیربنایی و ساختاری زیادی مانده است. امیدواریم با برنامه ریزی هدفمند فوتبال شرق کشور را به جایگاه خوبی در لیگ برتر و آسیا برسانیم.

سرمربی پدیده در مورد اینکه وقت کشی شما تاکتیک بود یا خودجوش، گفت: وقت کشی در فوتبال وجود دارد و هر تیمی که جلو است دلیل ندارد که بازیی را زود شروع کند. البته برای ما زیاد نبود.

وی در مورد ینکه داوری با پدیده مهربان بود، گفت: در مورد داوری نباید زود قضاوت کنیم و اجازه دهیم کارشناسان نظر بدهند. نباید تحت تاثیر هیجانات باشیم. داوری هیچ مشکلی نداشت و یکی از روزهای خوب اکبریان بود.

گل محمدی در مورد تمدید با پدیده یا حضور در تیم امید گفت: بعد از نیم فصل خوبی داشتیم مشکلات به اوج خود رسیده بود و کسی هم نبود که حمایت کند. بعداز آن اتفاقات حمیداوی آمد و خیلی از مشکلات را حل کرد. یکی از مشکلات بزرگ بحث امکانات بود؛ از آذرماه به این ور یک هفته تا ۱۰ روز بیشتر زمین خوب نداشتیم و همین موضوع روی بازی ما تاثیر گذاشته بود.

وی ادامه داد: برای تمدید قرارداد صحبت‌های خوبی داشتیم و اگر مشکلی نباشد هفته آینده جلسه نهایی را برگزار می‌کنیم. در مورد امید هم باید بگویم من این موضوع را در رسانه‌ها خواندم اما صحبتی با من نشده است.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که پدیده امسال تیم پدیده کدام بازیکن بود، گفت: دو تا بازیکن خیلی خوب گل زدند. امین قاسمی نژاد و یونس شاکری گل‌های حساسی زدند که طبیعتا با تلاش سایر بچه‌ها بود. همه بازیکنان ما تقریبا یک دست بودند و نمی‌توانم کسی را نام ببرم.

پاسخی بگذارید