تاریخ: ۶:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۶
نام نویسنده: sobhan

هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال گفت: تا آخر عمرم پیراهن شماره ۱۳ را می‌پوشم که منتسب به من و روز ولادت امام علی علیه‌السلام است. به گزارش مازنداسپرت ، جاسم کرار هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال در صفحه اینتساگرام خود مطلب جدیدی منتشر کرد. وی که امروز با انتشار مطالبی در فضای مجازی حاشیه‌ساز شده بود، […]

هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال گفت: تا آخر عمرم پیراهن شماره ۱۳ را می‌پوشم که منتسب به من و روز ولادت امام علی علیه‌السلام است.

به گزارش مازنداسپرت ، جاسم کرار هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال در صفحه اینتساگرام خود مطلب جدیدی منتشر کرد.

وی که امروز با انتشار مطالبی در فضای مجازی حاشیه‌ساز شده بود، در مطلب جدید خود نوشته است: من هیچگونه اصراری برای تن کردن شماره ٧ نداشتم و نخواهم داشت، با تمام احترامی که برای آقای فرهاد مجیدی دارم و با توجه به تمام زحمتهایی که فرهاد برای تیم استقلال و فوتبال ایران کشیده از نظر من یک اسطوره واقعی‌ است و شماره ٧ منتسب به ایشون هست و حتی اگر باشگاه به اجبار این شماره را بخواهد تن من کند من قبول نمی‌کنم و شماره ۱۳ که منتسب به من و روز ولادت امام علی علیه السلام است رو با هیچ شماره دیگه عوض نخواهم کرد و با افتخار همیشه تن خواهم کرد تا وقتی که از فوتبال خداحافظی کنم ولیکن هواداران واقعی استقلال باید همیشه اخلاق و منش ورزشی داشته باشند.

 امروز جاسم کرار و فرهاد مجیدی در صفحات اجتماعی خود مطالبی را منتشر کردند که حاشیه‌های فراوانی را به همراه داشت./ فارس

پاسخی بگذارید