تاریخ: ۲۱:۱۶ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۶
نام نویسنده: علی احمدی

رسانه‌ها می‌گویند بایرن مونیخ با مهاجم ملی‌پوش و فرانسوی اتلتیکومادرید اسپانیا تماس گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هنوز مدت زیادی از اعلام جدایی «آنتوان گریژمن»‌ با اتلتیکومادرید نگذشته که خبرهای زیادی در مورد تیم‌های مشتری وی، به گوش می‌رسد.

بعد از آنکه مهاجم ۲۸ ساله و فرانسوی اتلتیکویی‌ها روز گذشته اعلام کرد دنبال تیمی جدید برای ادامه فعالیتش می‌گردد، چند تیم انگلیسی برای جذب وی ابرازعلاقه کردند.

دراسپانیا  با توجه به علاقه زیادی که بارسلونا از قبل به وی داشت، رسانه ها تیم کاتالانی را به عنوان مقصد بعدی او معرفی کردند.

در فرانسه، برخی رسانه‌ها مثل اکیپ از حضور احتمالی فوروارد تیم فرانسه در پاری‌سن‌ژرمن خبردادند.

اکنون نیز خبر می‌رسد بایرن مونیخ آلمان به جمع مشتریان وی اضافه شده است.براساس اعلام شبکه رادیویی «کادنا کوپ» نمایندگان بایرن با این بازیکن تکنیکی تماس گرفته و شرایط همکاری احتمالی را جویا شده‌اند.

براساس اطلاعاتی که این رسانه صوتی در اختیار عموم قرارداد مونیخی‌ها با خانم مود، خواهر و مدیر برنامه آنتوان تماس گرفته‌‌اند.

این کانال افزود  ایجنت این بازیکن اعلام کرده، بایرن یا هر تیم دیگری مجبور است رقمی سنگین حدود ۱۲۰ میلیون حق ترانسفر پیش‌بینی شده در متن قرارداد وی با اتلتیکویی‌ها را پرداخت کند.

گریژمن که سال گذشته با «خروس های آبی» فرانسه، قهرمان جهان شد، در فصل پایان یافته توانست ۴۷ بازی برای اتلتیکو انجام دهد و ۲۱ گل بزند و ۱۰ پاس گل دهد.

او دست‌پرورده آکادمی باشگاه ماسون فرانسه و سوسیداد اسپانیا است. تا سال ۲۰۱۴ برای تیم اسپانیایی بازی کرد تا این که به اتلتیکو ملحق شد.

در این تیم قهرمانی لیگ اروپا ۲۰۱۸، سوپرجام اروپا ۲۰۱۸ و  سوپرجام اسپانیا ۲۰۱۴ را کسب کرد و البته حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵ را تجربه کرد.

پاسخی بگذارید