تاریخ: ۲۳:۰۲ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: فردا بازی سختی برای هر دو تیم است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد علوی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردا بازی سختی برای دو تیم خواهد بود؛ چرا که سپاهان برای قهرمانی و سهمیه می‌جنگد و بازیکنان جوان ما برای آخرین بار در لیگ بازی می‌کنند و به نتیجه این بازی امیدوار هستیم.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: ما با همین امیداوری، هر هفته برای پیروزی به میدان می‌رویم؛ نسبت به داشته‌ها بازی کرده‌ایم و بازی را مساوی یا باخته‌ایم، از بازی سپاهان در دور رفت این‌قدر خوب بازی کردیم و بازی به بازی پیشرفت کردیم اما مشکلاتی به وجود آمد.

وی ادامه داد: هیچ‌وقت نمی‌خواستیم بازی را نبریم، این بازی هم مانند قبل است و ۳ امتیاز دارد و امیدوارم ۳ امتیاز را بگیریم؛ می‌دانیم سپاهان قوی است و قدرت دارد، بازیکنان جوان ما با انگیزه کار می‌کنند.

علوی در خصوص وضعیت نفت گفت: دوست ندارم مسجدسلیمان سقوط کند، آرزوی موفقیت برای آن‌ها دارم، فیروز کریمی می‌تواند تیم را در لیگ نگه دارد، نفت دست خودش است و با برد می‌تواند در لیگ برتر بماند.

سرمربی استقلال خوزستان بیان داشت: امیدوارم ۳ تیم خوزستانی داشته باشیم و سال بعد استقلال به لیگ برگردد؛ تشکر می‌کنم از دو پهلوان، رئیس کارخانه و رحیمی، مدیر عامل باشگاه که به من اعتماد کردند تا سرمربی شوم، بعد از آن راه باز شد تا مربیان جوان مانند فرهاد مجیدی و ابراهیم صادقی خودی نشان دهند، امیدوارم اعتماد وی را پس داده باشم.

وی گفت: از کادر و بازیکنان تشکر می‌کنم، این چند هفته خیلی اذیت شدند شرایط سخت بود، تیم سقوط کرده بود و انگیزه سخت بود
بازیکنان باکیفیت بازی کردند و امیدوارم کار را به نحو احسن انجام دهیم و هرکسی حقش باشد و بازی بهتری انجام دهد، قهرمان می‌شود.

پاسخی بگذارید