تاریخ: ۲۲:۵۲ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی

رئیس شورای تامین شهرستان جم گفت:با توجه به حساسیت بالای مسابقه و احتمال اهدا جام قهرمانی به تیم فوتبال پرسپولیس و حضور پرتعداد هواداران این تیم در جنوب کشور و سفر به شهرستان جم، تدابیر ویژه امنیتی برای برقراری نظم و امنیت این مسابقه اتخاذ شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم با اشاره به دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس در شهر جم، اظهار داشت: با توجه به حساسیت بالای مسابقه و احتمال اهدا جام قهرمانی به تیم فوتبال پرسپولیس و حضور پرتعداد هواداران این تیم در جنوب کشور و سفر به شهرستان جم، تدابیر ویژه امنیتی برای برقراری نظم و امنیت این مسابقه اتخاذ شده است.

رئیس شورای تامین شهرستان جم بیان کرد: پایش تصویری برای اولین بار در ورزشگاه و محیط پیرامونی استادیوم فعال می شود و ایست بازرسی های موقت در ورودی شهر جم ایجاد خواهد شد.
وی با اشاره به سفر زمینی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس از عسلویه به جم خاطرنشان کرد: اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به فاصله ۶۰ کیلومتری عسلویه به جم، توسط عوامل انتظامی اسکورت خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه نگرانی ای برای تامین امنیت ورزشگاه تختی جم در روز مسابقه نداریم افزود: پیش بینی نیروی مورد نیاز برای تامین امنیت ورزشگاه و خیابان های اطراف استادیوم و همچنین اجرا و تدوین طرح ترافیکی شده است.

وی تاکید کرد: برای تامین یگان های انتظامی در صورت ضرورت، از نیروهای استان های همسایه استفاده خواهیم کرد و استان های همجوار نیز آمادگی لازم را دارند.

رئیس شورای تامین شهرستان جم با تکذیب حضور پلیس ضد شورش در روز مسابقه پارس جنوبی و پرسپولیس تصریح کرد: تاکنون همه نیروهای یگان ویژه و عوامل انتظامی از خود مجموعه انتظامی استان بوشهر پیش بینی شده و از استان فارس نیرو و یگان ویژه به جم نخواهد آمد.

وی با بیان اینکه فنس های ورزشگاه تعویض شده ابراز کرد: در این مسابقه برخی فنس ها جابجا شده و بین هواداران پرسپولیس و پارس جنوبی فاصله امنیتی ایجاد خواهیم کرد.

حسینی در پاسخ به سوالی در خصوص زیرساخت های ضعیف مخابراتی در جم و با توجه به تمرکز چند ده هزار نفری در یک نقطه شهر که امکان قطع ارتباطات و خطوط مخابراتی وجود دارد گفت: به مخابرات گفته ایم تا در این خصوص چاره اندیشی کند تا خطوط مخابراتی و شبکه های همراه اول و ایرانسل قطع نشود.

وی اظهار داشت: با توجه به حساسیت مسابقه، روز گذشته معاون امنیتی استانداری، جانشین فرماندهی انتظامی و فرمانده یگان ویژه استان بوشهر از شهرستان جم و ورزشگاه تختی بازدید کرده اند.

پاسخی بگذارید