تاریخ: ۲۱:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
نام نویسنده: sobhan

پس از حضور برادران عالمیان در برنامه خندوانه و قول آنها مبنی بر حمایت از دو بازیکن بااستعداد در رشته تنیس روی میز، این اتفاق رخ داد.   به گزارش مازند اسپرت ،  برادران عالمیان که در برنامه ۳۱ خرداد ماه خندوانه حاضر شده بودند در پاسخ به درخواست مجری برنامه رامبد جوان که پیشنهاد […]

alamianپس از حضور برادران عالمیان در برنامه خندوانه و قول آنها مبنی بر حمایت از دو بازیکن بااستعداد در رشته تنیس روی میز، این اتفاق رخ داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ،  برادران عالمیان که در برنامه ۳۱ خرداد ماه خندوانه حاضر شده بودند در پاسخ به درخواست مجری برنامه رامبد جوان که پیشنهاد توزیع صد شاخه گل در بین مردم را داد، متعهد شدند تا علاوه بر انجام این کار هر کدام از یک بازیکن مستعد رشته تنیس روی میز حمایت کنند تا بتوانند به سطح بالایی در این رشته برسند.

 

این کار با حضور عوامل برنامه خندوانه در محل فدراسیون تنیس روی میز انجام شد و برادران عالمیان به قول خودشان جامه عمل پوشاندند.

 

دو ستاره تنیس روی میز ایران پس از بازی دستگرمی با یکدیگر و چند نوجوان،  با اهدای وسایل ورزشی تنیس روی میز از دو بازیکن با استعداد کشورمان حمایت کردند. نوشاد و نیما عالمیان بسته‌های ورزشی را که شامل راکت پینگ پنگ، ساک ورزشی و لباس ورزشی بود به این دو بازیکن اهدا کردند.

 

کیوان یکی از این دو بازیکن با استعداد بود که آرزوی دیدن نوشاد عالمیان را داشت. این بازیکن مستعد کشورمان روز گذشته علاوه بر گرفتن جایزه از دست برادران عالمیان به آرزوی خود رسید و حتی برای دقایقی با نابغه تنیس روی میز ایران هم بازی شد.

 

دومین بازیکنی که جایزه خود را از برادران عالمیان دریافت کرد علی اکبر بود که در پاسخ به سوال نوشاد عالمیان درباره علاقه اش به تنیس روی میز گفت آرزو دارم که به قهرمانی جهان برسم. نوشاد عالمیان هم به او قول داد تا آنچه در توانش است را برای رسیدن به این هدف به کار بگیرد.

 

 

در ادامه برادران عالمیان برای توزیع شاخه‌های گلی که تهیه کرده بودند در خیابان های سطح شهر حاضر شدند و شاخه‌های گل اهدایی خود را در بین مردم شهر توزیع کردند.

 

 

پاسخی بگذارید