جلالی و پیکان به هم رسیدند ؛
تاریخ: ۹:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
نام نویسنده: احمد قربانی
آقا معلم در اندیشه انتقام از فیروزه‌ای پوشان !

آخرین بازی پیکان در مازندران برابر نساجی برگزار می‌شود. دیداری که جذابیت آن تقابل مجید جلالی با تیم سابقش است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیکانی‌ها با صعود به لیگ برتر بلافاصله مجید جلالی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کردند. آقا معلم همراه با این تیم نتایج مثبتی را کسب کرد تا پیکان را از آسانسوری بودن نجات دهد و آن‌ها را به تیمی میانه جدولی و البته سختکوش تبدیل کند.

اما در لیگ هجدهم شرایط پیچیده پیش رفت. کسب نتایج خوب در گذشته باعث شد تا مدیران پیکان از کادر فنی توقع کسب سهمیه را داشته باشند. مجید جلالی هم با حفظ شاکله تیم و جذب بازیکنان مورد نظر قدم در راه نتیجه گیری دوباره برداشت. اما نیم فصل اول برای او و شاگردانش خوش یمن نبود. پیکان نیم فصل را در نیمه دوم جدول سپری کرد تا در نقل و انتقالات زمستانی جلالی برود و جای خود را به حسین فرکی بدهد.

در این بین نکونام هم از نساجی جدا شد تا مالکان این تیم قائمشهری سراغ جلالی رفته و او را بالای سر تیم خود ببرند. این مربی با تجربه علی‌رغم مشکلات فراوان مالی و مدیریتی تیم را در رده یازدهم قرار داد تا در هفته آخر به پیکان و تیم سابقش برسد. او که جدایی نه چندان دوستانه‌ای داشت حالا در اندیشه انتقام گرفتن از تیم سابق است تا از این راه بار دیگر خود را ثابت کند. از طرفی او می‌خواهد تا لیگ را همراه با نساجی بالاتر از پیکان تمام کرده و در انتظار فصل خوب دیگری باشد.

پاسخی بگذارید