تاریخ: ۵:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
نام نویسنده: sobhan

اتفاق تلخ در فوتبال ایران/ضیاء عربشاهی می گوید با شکایت پیروانی شلاق خورده و افشین تکذیب می کند ورزش > فوتبال ملی – شلاق خوردن ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اتفاق عجیبی بود که رخ داد.    به گزارش مازنداسپرت ، روز دوشنبه حکم افشین پیروانی علیه او اجرا شد و این پیشکسوت قدیمی ۵۰ ضربه شلاق […]

اتفاق تلخ در فوتبال ایران/ضیاء عربشاهی می گوید با شکایت پیروانی شلاق خورده و افشین تکذیب می کند

ورزش > فوتبال ملی – شلاق خوردن ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اتفاق عجیبی بود که رخ داد.
 

 به گزارش مازنداسپرت ، روز دوشنبه حکم افشین پیروانی علیه او اجرا شد و این پیشکسوت قدیمی ۵۰ ضربه شلاق خورد. در زمانی که حمید درخشان و پیروانی در اوج دعواهای رسانه ای بودند، عربشانی به حمایت از درخشان پرداخت و جملاتی را علیه پیروانی به کار برد که در دادگاه محکوم به خوردن شلاق یا پرداخت جریمه نقدی اش شد. پیروانی می گوید: «من سال گذشته پس از آنکه با عربشاهی و همسرش حرف زدم، مشکل حل شد و رضایت دادم. این چیزی است که می دانم.»

ولی در کمال تعجب حکم شلاق برای عربشاهی اجرا شد و گویا پیروانی اصلا از این اتفاق خبر نداشته است. پیشکوست پرسپولیس می گوید: «دوست نداشتم چیزی در این باره بگویم و پیش خودم بمانم ولی با توجه به اینکه پیروانی گفته رضایت داده، ولی باید بگویم به دادگاه رفتم و شلاقم را خوردم. به من گفتند یا پول بده یا حکمت را بپذیر که گفتم حکم را می پذیرم و دوشنبه ۵۰ ضربه شلاق خوردم.»

پاسخی بگذارید